Recenzja Call of Duty: Modern Warfare 3 Operation Deadbolt Zombies – co o tym myślimy

Nowa rzeczywistość! Sprawdź naszą recenzję Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies

Zombies w Call of Duty: Modern Warfare 3 to funkcja, która przeszła poważną transformację, zmieniając ją w rozwodnioną wersję trybu Warzone. Większość gry przypomina przebudowaną wersję trybu ekstrakcji Zombie. Ta kombinacja osłabia istotę każdego trybu i brakuje mu oryginalności, ale nadal oferuje pewne pozytywne strony.

Nowa twarz

Operacja Deadbolt, nazwa trybu Zombie w Modern Warfare 3, rozgrywa się na wersji nadchodzącej mapy Urzikstanu Warzone. Zamiast tradycyjnych bitew falowych na małych, dedykowanych mapach, tryb sprowadza się do eksploracji i poszukiwania łupów przed wezwaniem helikoptera do ucieczki. Na pierwszy rzut oka trudno go rozpoznać jako tryb Zombie inaczej niż po obecności zombie.

Powolny rytm

Tryb ten wyróżnia się powolnym i ostrożnym podejściem, w którym większość czasu spędza się na przygotowaniach, zanim nastąpią naprawdę znaczące wydarzenia. Te ekscytujące chwile przeplatają się jednak z długimi okresami przygotowań i wykonywania monotonnych zadań, zanim będziemy mogli w pełni uzyskać dostęp do prawdziwej rozrywki.

Ekscytujące wyzwania, mimo wszystko

Pomimo swoich wad, tryb Zombie wciąż oferuje ekscytujące chwile. Zasadzki napotykane podczas eksploracji wrogich terytoriów lub starcia z najemnikami zapewniają ekscytujące chwile. Ponadto kontrakty dotyczące zombie są zabawne, o ile zmieniasz swoje wybory, aby uniknąć powtarzalności.

Problemy techniczne

Jednak tryb boryka się z problemami technicznymi, takimi jak błędy, awarie i spowolnienia, które psują skądinąd obiecujące wrażenia.

Pomimo kilku mocnych momentów, tryb Zombies w Modern Warfare 3 łączący elementy DMZ nie przynosi żadnych realnych korzyści obu trybom. Chociaż trudne regiony mapy mogą potencjalnie ujawnić niespodzianki, na razie takie połączenie wydaje się wyrządzać szkodę początkowym trybom. Czas pokaże, czy w grze uda się odwrócić sytuację w nadchodzących godzinach.

Źródło: www.ign.com