Recenzja Bayonetta Origins, 30. rocznica Star Fox | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo do Briana dołącza Marcus Stewart, aby porozmawiać o swojej recenzji Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon. Wcześniej obaj świętują 30-lecie Star Fox, przeglądając historię serii i rozmawiając o tym, dokąd serial może się udać.

Możesz śledzić Marcusa na Twitterze: @MarcusStewart7

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i analizować wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej nazwy w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, którzy rozmawiają o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte klejnoty w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek pojawia się w każdy piątek!

Pamiętaj, aby zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:04 – Retrospektywa z okazji 30-lecia Star Fox
00:43:08 – Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Review


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysyłając wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączając do oficjalnej Informator gier Serwer Discorda. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gier Kanał na Twitchu. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Aby zapoznać się z innym podcastem Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/03/17/bayonetta-origins-review-star-foxs-30th-anniversary-all-things-nintendo