Ravenlok osiągnął niesamowity kamień milowy: Ponad 250 000 graczy!

Ravenlok osiągnął niesamowity kamień milowy tydzień po premierze: Ponad 250 000 graczy na konsolach i PC!

W ciągu tygodnia od premiery, pełna akcji baśniowa przygoda Ravenlok stworzona przez mistrzów sztuki wokselowej, Cococucumber, przyciągnęła ponad 250 000 graczy na konsolach i komputerach osobistych. Członkowie Xbox Game Pass i PC Game Pass mogą doświadczyć Ravenlok dzisiaj na Xbox Series X|S, Xbox One i Windows PC.

Pozdrowienia dla poszukiwaczy przygód z Ravenlok! Twój entuzjazm podsycił nasze dążenie do dalszego rozszerzania i ulepszania świata Ravenlok poprzez łatki i aktualizacje poprawiające jakość życia.

Ravenlok zespół jest absolutnie podekscytowany!

To doniosła okazja dla małego zespołu Cococucumber i po prostu nie możemy wystarczająco podziękować niesamowitej społeczności graczy. Twoja pasja i podekscytowanie Ravenlok umożliwiły to osiągnięcie i jesteśmy głęboko wdzięczni za wsparcie. Od pierwszego dnia naszą misją było stworzenie fantastycznej gry, która podbije serca i wyobraźnię graczy na całym świecie.

Świat Ravenlok

Mając na uwadze ten cel, zespół Cococucumber włożył serca i dusze w tworzenie bogatego i tętniącego życiem świata Ravenlok. Oglądanie, jak nasze dzieło ożywa oczami tak wielu graczy, było niczym magicznym. Szybki rozwój społeczności jest świadectwem miłości i poświęcenia, jakie okazaliście grze.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami i nadchodzącymi ogłoszeniami z naszych oficjalnych kanałów! Ponieważ poświęcamy chwilę na świętowanie tego niesamowitego kamienia milowego, chcemy również zachęcić Was do rozpowszechniania informacji na ten temat Ravenlok. Twoje rekomendacje dla przyjaciół, rodziny i innych graczy są dla nas bardzo ważne i mamy nadzieję, że jeszcze to zobaczymy Ravenloka baza graczy będzie rosła w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Zanurz się w świecie Ravenlok

Wyrusz w czarującą podróż w Ravenlok, pełnej akcji baśniowej przygodzie o młodej bohaterce, której przeznaczeniem jest wypełnienie niebezpiecznej przepowiedni. Po napotkaniu mistycznego lustra Ravenlok zostaje przeniesiony do kapryśnego świata nękanego przez złowrogą ciemność tyrańskiej królowej. Przeznaczenie czeka na wszystkich w niezapomnianej i szczerej przygodzie.

Ekscytująca przygoda akcji

Walcz w czasie rzeczywistym z przerażającymi bestiami i potężnymi potworami. Dzierż swój miecz i tarczę oraz wykorzystaj nadane ci magiczne umiejętności wraz z arsenałem bomb, aby pokonać wrogów w epickich starciach z bossami!

Zaczarowany świat

Spotkaj ciekawskie stworzenia i pomóż im w walce z nadciągającą ciemnością. Odkryj kapryśny Grzybowy Las, zmierz się z zagadkami w Rezydencji Maski i rozwikłaj tajemnice Labiryntu w cudownym świecie wywróconym do góry nogami!

Wielki finał

Ravenlok to wielki finał Trylogii Cococumber Voxel. Zanurz się we wspaniałej i wciągającej grze niezależnej pełnej serca.

Dołącz do społeczności Ravenlok

Dołącz do nas i innych fanów na oficjalnym Discordzie Ravenlok oraz na naszych kanałach społecznościowych Świergot, TikTok i Instagram. Od nas wszystkich na Ravenlok zespół, dziękujemy za dołączenie do nas w tej niezwykłej podróży. Oto wiele innych kamieni milowych, wspomnień i magicznych chwil w świecie Ravenlok! Szczęśliwej przygody, przyjaciele!

Ravenlok Kokosowy ☆☆☆☆☆ 219 ★★★★★ 24,99 USD Przepustka do gry na PC Xbox Game Pass

Źródło: News Xbox, ravenlok-captures-hearts-and-imaginations-of-players, 12 maja 2023.