Ratchet & Clank: Rift Apart w sprzedaży już za jedyne 30 dolarów (wcześniej 70 dolarów) – Czarny piątek 2023

Wyjątkowa wyprzedaż ekskluzywnych gier na PS5

Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku 2023 w Amazonie kryją w sobie kilka miłych niespodzianek dla właścicieli PS5, w tym zniżki do 57% na niektóre ekskluzywne gry, w tym słynną Ratchet & Clank: Rift Apart.

Ratchet & Clank: Rift Apart za jedyne 30 dolarów

Rift Apart, zwykle sprzedawany za 70 dolarów, jest obecnie w promocji w wyjątkowej cenie 30 dolarów. Gratka dla posiadaczy PS5, którzy chcą wzbogacić swoją bibliotekę gier o ten fenomenalny tytuł.

Najnowsza odsłona Ratchet & Clank to prawdziwa demonstracja graficzna, pełna kolorów i uroku na ekranie. Poza tym jest to doskonały przykład tego, jak szybko na PS5 można załadować grę zoptymalizowaną pod kątem najnowocześniejszego dysku SSD.

Gra, która łączy w sobie piękno i przyjemność z grania

To nowe dzieło opracowane przez Insomniac Games nie zadowala się wyczynem wizualnym; gra to także prawdziwa przyjemność. W naszej recenzji Ratchet & Clank: Rift Apart wystawiliśmy grze ocenę 9/10, podkreślając jej naprawdę uzależniającą integrację z DualSense, wspaniałą prezentację i wzruszającą historię.

„Ratchet & Clank: Rift Apart robi wrażenie pod względem technicznym, ale jednocześnie nie popada w pretensje” – mówi recenzent Steve Watts. „To jest tak szalone, słodkie i szczere, jak zwykle ma to miejsce w przypadku serii Ratchet & Clank, wykorzystujące nowe możliwości oferowane przez obecną generację konsol, aby renderowanie wizualne i rozgrywka były bardziej olśniewające niż kiedykolwiek. Podobnie jak bohaterowie i złoczyńcy oraz ich wymiarowi odpowiednicy, ta nowa wersja może wyglądać inaczej lub mieć nowy akcent, ale kryje się za nią ukryta prawda. »

Promocji, których nie można przegapić

Oprócz Ratchet & Clank: Rift Apart Amazon oferuje inne atrakcyjne zniżki na tytuły dostępne wyłącznie na PS5:

– [Liste des autres jeux en promotion]

Skorzystaj z tych wyjątkowych ofert, zanim będzie za późno!

**Produkty tutaj przedstawione zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część sprzedaży, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.**

Źródło: www.gamespot.com