Random: Wykonany na zamówienie dywan dla Game Boya Pokémon Yellow wygląda na wygodny jak cholera


Zdjęcie: Nintendo Life / Damien McFerren

Udekorowanie własnego domu to bardzo osobiste przedsięwzięcie; taki, który pozwala nam pokazać nasze zainteresowania i pasje w życiu i naprawdę dać odwiedzającym jasne wyobrażenie o tym, kim jesteśmy.

To naturalne, że wiele osób decyduje się na zakup mebli związanych z ich ulubionymi grami wideo lub platformami. Jedną z franczyzy, która przez lata miała sprawiedliwy udział w towarach, jest Pokémon, ale uważamy, że ten wykonany na zamówienie dywan od użytkownika Twittera „Justin C” (Zaopatrzenie klasy S) jest być może głową i ramionami nad resztą.

Oparty na Pokémon Yellow Game Boy Color, który pojawił się w Ameryce Północnej 25 października 1999 roku, dywan jest imponującą repliką przenośnej konsoli, łącznie z uroczymi przedstawieniami Pikachu, Jigglypuff i Togepi na ramce ekranu. Sprawdź to:

Całkiem cudownie, prawda? Sam film jest również świetnym małym wglądem w tworzenie dywanu, wraz z całą gamą kojących dźwięków dla wszystkich Twoich potrzeb ASMR.

Możesz sprawdzić jeszcze więcej wzorów dywanów na stronie internetowej S Class Supply, w tym kilka uroczych wzorów jajek Yoshi. Wszystkie projekty są obecnie wyprzedane, a prowizje są na razie zamknięte, ale możesz przynajmniej zorientować się, co może być możliwe, jeśli szukasz nowego dywanu.

Czy masz w domu meble związane z grami? Powiedz nam w komentarzach i daj nam znać, co myślisz o dywanie Pokémon Yellow!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/random-custom-made-pokemon-yellow-game-boy-rug-looks-comfy-as-heck