Random: Uh-Oh, Nintendo Switch Online „Expansion Pack – Zwiastun przeglądu” generuje wiele niechęci


Rzadko zdarza się, że na głównym kanale YouTube Nintendo widać, że nie radzi sobie dobrze pod względem „polubień” w porównaniu z „nielubieniem”, ale od czasu do czasu publikuje coś, co nie podoba się subskrybentom i ogólnie widzom.

Najnowszym filmem, który walczy o zdobycie tłumów, jest zwiastun przeglądu Switch Online dla nowego dodatku „Expansion Pack” (patrz wyżej). Chociaż w momencie pisania tego tekstu wygenerował ponad 700 000 wyświetleń, wydaje się, że zdenerwował całkiem sporo osób – z ponad 40 000 „nielubionych” i zaledwie 14 000 „polubień”.

Zdjęcie: przez YouTube

Komentarze wahają się od tego, jak Nintendo „błędnie odczytuje pokój” w odniesieniu do „wysokich cen”, a nawet żartuje, jak należy zmienić nazwę na „drogi pakiet”. W mediach społecznościowych są już apele od innych fanów Nintendo, aby nie kupować nowego (i droższego) poziomu, w nadziei, że gigant gier wideo ponownie rozważy:

@ electrotriple11 – „Czy wiesz, że jeśli nie jesteś zadowolony z ceny czegoś, a wystarczająca liczba osób nie kupuje tej rzeczy, **BĘDĄ** ZMUSZANI OBNIŻYĆ CENĘ, ABY LUDZIE TO KUPILI, WIĘC NIE KUPUJ DODATKU”

Przeprowadziliśmy własną ankietę tutaj na Nintendo Life i przytłaczająca większość czytelników powiedziała nam, że była to „trochę za wysoka”, a nawet „absolutne zdzierstwo”. Mówiąc to, ponad 40% uczestników było gotowych zmienić zdanie na temat nowego poziomu, w zależności od przyszłych aktualizacji. Oczywiście są inni tam, którzy są gotowi dać mu szansę – niektórzy nawet sugerują, że Nintendo najprawdopodobniej wzmocni usługę dodatkowymi zachętami, takimi jak więcej bibliotek gier i zawartości DLC z biegiem czasu.

To nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy film Nintendo na YouTube, który ma problemy z odwołaniem – Metroid Prime: Siła Federacji wygenerował ponad 90 tysięcy niechęci w mniej niż jeden dzień, jak zauważył jeden z fanów Nintendo:

„Ujawnienie Metroid Prime: Federation Force, które miało miejsce około pięć lat temu, jest najbardziej nielubianym filmem na kanale YouTube Nintendo, z ponad 90 tys.

A ostatnio tytuł mikrotransakcji free-to-play Pokémon Unite na Nintendo Switch i urządzenia mobilne wygenerowały ponad 150 tys. niechęci w niecały dzień. Auć!

Chociaż Nintendo nie wyjaśniło, dlaczego nowy poziom usługi NSO jest ceną, dobrze znana przeciekacz, Emily Rogers, zasugerowała, że ​​może to mieć związek z „kosztami licencjonowania” niektórych bibliotek gier – takich jak Mega Drive/Genesis i gry firm takich jak Sega i Capcom.

Gdy nowa usługa dodatku zostanie uruchomiona 25/26 października, będzie dostępna w następujących cenach. Uwaga: pojawi się również „rabat proporcjonalny”, o którym możesz przeczytać więcej w naszym poście z cenami.

  • 12 miesięcy dla jednego użytkownika – 49,99 $ / 39,99 € / 34,99 £
  • 12-miesięczny karnet rodzinny (do 8 użytkowników) – 79,99 USD / 69,99 EUR / 59,99 GBP

A więc, jak się czujesz na tym etapie w związku z „pakietem rozszerzeń” Switch Online? Jaka była Twoja reakcja na powyższy film? Czy uważasz, że Nintendo musi ponownie rozważyć cenę nowego wyższego poziomu? Zostaw swoje myśli poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/random-uh-oh-nintendos-switch-online-expansion-pack-overview-trailer-is-generating-a-lot-of-dislikes