Random: Ten muzyczny Mashup Ace Attorney obsadził Edgewortha i Phoenixa jako Backstreet Boys


Nie możemy zdecydować, czy ta kombinacja Backstreet Boys-meets-Ace Attorney jest genialna, czy przerażająca. Uważamy, że to jedno i drugie, ale podziwiamy również muzyczne umiejętności, jakich wymaga myślenie: „wiesz, co by do siebie pasowało? Boybandy i stara gra DS o systemie prawnym”. To jak pierwsza osoba, która dowiaduje się, że czekolada i chipsy to dobre połączenie, nawet jeśli wszyscy nazywają je szalonymi.

Łącząc motyw Mayi z klasycznym hitem lat 90., I Want It That Way, a następnie obsadzić zespół czterech chłopców — Phoenixa, Edgewortha, Apollo i Klaviera Gavina — Chesete stworzyło arcydzieło. To nie jest ich pierwszy raz, kiedy robią ten bardzo specyficzny rodzaj mashup – sprawdź ten Daft Punk:

Co dziwne, ostatnio słuchamy dużo muzyki o tematyce Ace Attorney i kto może nas winić? To świetna muzyka. Jest taka seksowna wersja na róg Maya’s Theme autorstwa Deweya Newta i chociaż nie zawiera muzyki Ace Attorney, to kadrowanie Smooth Criminal Michaela Jacksona jako procesu Edgewortha v-Wrighta jest bardzo dobrze — zwróć uwagę na Milesa na bębnach:

Jak myślisz, które piosenki pasowałyby do muzyki Ace Attorney? Myślimy może Corned + I Shot The Sheriff. Phoenix może obronić wszystkie zbrodnie związane z piosenkami!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/08/random-this-ace-attorney-musical-mashup-casts-edgeworth-and-phoenix-as-backstreet-boys