Random: Na YouTube jest teraz w pełni animowany musical Ace AttorneyCzy wiesz, że istnieje nieoficjalny musical Ace Attorney? Nie możemy uwierzyć, że jesteśmy tylko tylko się o tym dowiedzieć, bo to już jest od 2007. 2007!!!

Okazuje się jednak, że może to być idealny moment, aby się o tym przekonać Turnabout: musical Ace Attorneyponieważ 90-minutowy pierwszy akt musicalu został przesłany na YouTube w 15. rocznicę projektu — 25 listopada 2022 r.

Act One obejmuje pierwszy przypadek pierwszej gry Ace Attorney, w której Larry Butz zostaje uniewinniony od zamordowania Cindy Stone, oraz drugi przypadek, w którym Maya Fey zostaje uniewinniona od zamordowania swojej siostry w przerażającej kontynuacji początkowego zwycięstwa Wrighta. Zawiera utwory takie jak „Justice For All”, „The Objection Song” i „Redd White And You”.

Musical jest w pełni animowany przy użyciu sprite’ów, tła i pól tekstowych z gry, ale z oryginalnym scenariuszem i ścieżką dźwiękową, która czerpie z osobowości postaci i wydarzeń z gry.

Niestety, premiera pierwszego aktu zbiegła się z pewnymi złymi wiadomościami — firma produkcyjna stojąca za wirtualną wersją musicalu, ale na żywo, ogłosiła, że ​​potrzebuje funduszy po rozstaniu z poprzednim kierownictwem. Obecnie zbierają te fundusze online, a tutaj możesz przekazać darowiznę na ten cel.

Czy byłeś kiedyś zagorzałym fanem Ace Attorney Musical? Powiedz nam w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/random-theres-now-a-fully-animated-ace-attorney-musical-on-youtube