Random: gracze Animal Crossing zauważyli niezgodę w najnowszej aktualizacji


Obraz: @niezgoda

Nintendo wydało ostatnią dużą darmową aktualizację zawartości dla Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty i jest co rozpakować.

Jednym z elementów, który został dodany, jest komputer do gier, o którym rozmawia sporo osób. Nie tyle przedmiot, ale to, co jest na ekranach, stało się tematem rozmów. Jeśli zmrużysz oczy wystarczająco mocno, możesz zobaczyć program do czatu i kolorową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby.

I cóż, nie zajęło graczom dużo czasu, aby zorientować się, że może to być odniesienie do Discorda, a może nawet do zespołowej serii strzelanek do kałamarnic firmy Nintendo, Splatoon (kredyt, puszystysmolchmura). Chociaż gra na ekranie może być FPS, na pewno jest tam trochę broni, która wygląda trochę znajomo.

„nie ma mowy o niezgodzie ORAZ odniesienia do splatoon…”

Nawet Discord odebrał wzmiankę – a konto na Twitterze zauważyło, jak „oficjalnie to zrobił”:

Nic dziwnego, że wiele odpowiedzi szybko odnosiło się do jedynej oficjalnej metody komunikacji głosowej na Switchu – aplikacji Switch Online i tego, jak bardzo chcieliby zobaczyć wsparcie Discord:

„Nintendo będzie odwoływać się do Discorda, ale sprawi, że połączysz się z aplikacją NSO na smartfony, aby korzystać z czatu głosowego w swoich grach”

„Wiesz, że Nintendo, jeśli odniosłeś się do niezgody w swojej grze, byłoby całkiem fajnie, gdybyś miał wszystko w swoim systemie, który byłby niesamowity, proszę”

Chociaż chcielibyśmy, aby był to jakiś dokuczliwy Discord dla Switcha na wyższym poziomie, wydaje się, że jest to po prostu fajny Easter Egg. Czy zauważyłeś jakieś inne fajne odniesienia, takie jak ten w aktualizacji Animal Crossing: Nowe Horyzonty 2.0? Zostaw komentarz poniżej.

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/11/random-animal-crossing-players-spot-discord-in-the-latest-update