Random: Elden Ring Mod przenosi Pokémony Scarlet i Violet do krain pomiędzy


Obraz: Życie Nintendo

Kiedy Nintendo i Game Freak ogłosiły, że Pokémon Scarlet i Violet będą zawierać pierwszy w pełni otwarty świat franczyzy, fani, co zrozumiałe, mieli wiele pytań: jak bardzo jesteśmy otwarci? Widzisz tę górę? Czy mogę do niego pójść?

Gotowy artykuł niewątpliwie spełnił obietnicę Nintendo, nawet jeśli wykazał kilka szorstkich krawędzi w tym procesie. Świat Paldea był naprawdę twoją ostrygą i po raz pierwszy w 25-letniej historii Pokémon, mogłeś iść gdziekolwiek chciałeś od samego początku, do cholery z poziomem umiejętności.

Oczywiście taka ewolucja formuły Pokémona doprowadziła do pewnych porównań z innymi kluczowymi grami z otwartym światem, w tym takimi jak The Legend of Zelda: Breath of the Wild i FromSoftware’s Elden Ring. Oba tytuły wyniosły koncepcję projektowania otwartego świata na nowe wyżyny, a szczególnie w przypadku Elden Ring wydaje się, że niektórzy gracze modyfikują to doświadczenie, aby było parzysty lepszy.

Tak więc, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak mogłyby wyglądać Pokémon Scarlet i Violet z zastrzeżonym silnikiem gry FromSoftware, nie zastanawiaj się dłużej. Użytkownik Twittera @Arestame_Arkeid opublikował mod Elden Ring, który zawiera wiele kluczowych zasobów Scarlet i Violet, w tym kilka stworzeń, kostium głównego bohatera, a nawet Centrum Pokémonów.

To całkiem dzikie rzeczy, sprawdź to:

Jest to z pewnością przekonujący mod i może nawet wskazywać, jak główne gry Pokémon mogą wyglądać kilka lat później. Cóż, możemy pomarzyć, prawda..? Specjalne okrzyki skierowane są do Centrum Pokémonów na tyłach Chodzącego Mauzoleum; Game Freak, rób notatki!

Jeśli chodzi o same Scarlet i Violet, niedawno wyprzedziły sprzedaż Splatoon 3 w Japonii i szybko zbliżają się do łącznej liczby 4 milionów sprzedanych egzemplarzy w regionie. Na całym świecie nowe wydania przekroczyły zdumiewającą liczbę 10 milionów egzemplarzy sprzedanych w ciągu zaledwie 3 dni od wejścia do sprzedaży. To lukratywny czas dla The Pokémon Company, więc spodziewamy się jeszcze większych i lepszych rzeczy z serii w nadchodzących miesiącach i latach.

Co sądzisz o tym modzie Elden Ring? Czy masz ochotę wędrować po Krainach Pomiędzy na grzbiecie Koraidon? Daj nam znać w komentarzu!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/random-elden-ring-mod-brings-pokemon-scarlet-and-violet-to-the-lands-between