Random: Dyrektor artystyczny Star Fox i Majora’s Mask, Takaya Imamura, wydał mangę


Zdjęcie: Omaké Books

Chociaż Takaya Imamura przeszedł na emeryturę z Nintendo w 2021 roku, stał za niektórymi z najbardziej kultowych postaci firmy. Pracując nad tytułami takimi jak F-Zero, Star Fox, The Legend of Zelda: Majora’s Mask i wieloma innymi, można powiedzieć, że jest kimś w rodzaju czarodzieja z piórem (niedopowiedzenie roku), a teraz Imamura obrócił swoje talenty w manga (dzięki, Manga-News).

Lekkie odejście od świata gier wideo, debiutanckiej mangi Imamury, Omega 6można teraz kupić od wydawców Omaké Books za 7,90 € (około 8 £).

Książka jest obecnie dostępna tylko w języku francuskim i na razie nie ma żadnych oznak tłumaczenia na język angielski. To powiedziawszy, sztuka Imamury błyszczy niezależnie od tego, wybierając klasyczny styl zaciemnienia, który wyróżnia się na tle jego jaśniejszych dzieł Nintendo.

Pochodząca z umysłu stojącego za kultowym wyglądem Kapitana Falco, Foxa McClouda i ulubionej przez wszystkich wróżki Tingle, manga zdecydowanie wzbudziła nasze zainteresowanie. Chociaż może to nie być całkowity substytut bardziej oryginalnych gier wideo, rozgałęzienie się na inne medium to ruch, który należy uszanować.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o legendarnym artyście Nintendo, przeczytaj poniższy artykuł, w którym omówiliśmy najważniejsze momenty jego kariery w grach wideo.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/11/random-star-fox-and-majoras-mask-art-director-takaya-imamura-has-released-a-manga