Random: Bądź świadkiem wstępu do Star Trek DS9 w chwalebnym 64-bitowym stylu, Zelda: Ocarina Of Time Style


Obraz: @Spinasanctuary

Jakiś czas temu omówiliśmy niesamowitą pracę @Spinasanctuary i ich inspirowane Zeldą 64, niskopolimerowe kreacje Star Trek. Ostatnia partia skupiła się na załodze USS Enterprise z Star Trek: Następne pokolenierenderując je w genialnie blokowej 64-bitowej formie z różnymi instrumentami — Data ze swoimi skrzypcami, Riker ze swoim puzonem i Picard ze swoim fletem Ressikan.

Teraz artysta ruszył dalej Głęboka przestrzeń dziewięć, mroczniejsza seria „słabszych” w stajni Star Trek, która (podobnie jak Maska Majory) jest obecnie ulubieńcem wszystkich fajnych dzieciaków. To nie drobnostka — to naprawdę jest bardzo dobre! — ale z pewnością szerszej publiczności Treka zajęło więcej czasu, aby przyjąć DS9 na swoje zbiorowe łono z takim samym entuzjazmem, jakim cieszyło się TNG podczas jego biegu w latach 90.

Jak widać w poniższym tweecie, pierwszą rzeczą, o którą zadbał artysta, było sugestywne intro do serialu, wraz z 64-bitową interpretacją głównego tematu Dennisa McCarthy’ego. Zwróć uwagę na napisy wprowadzające poniżej, w tym na otwierającą kometę, różne wdzięczne ruchy stacji, wygląd tunelu czasoprzestrzennego i pikujący USS Defiant towarzyszący karcie tytułowej:

Nie znasz wprowadzenia DS9? Eee, dlaczego tu jesteś!?…

My dzieciaku, witamy wszystkich! Poniżej znajduje się oryginał dla Twojej rozkoszy głębokiej przestrzeni. Co to jest? Wolisz spokojniejszą, bardziej błyskotliwą wersję sezonu 4-7 z Defiantem i innymi statkami? Cóż, wokół tych części podoba nam się bardziej kontemplacyjne wcześniejsze wprowadzenie, nawet jeśli wersja SpinaSanctuary zastępuje runabout Defiantem. Reklamacje na zwykły adres:

SpinaSanctuary pracowało również nad postaciami z serialu, w tym bajecznym zdecydowanie-nie-para-szczerze Dr Julian Bashir i Garak, cudownie przebiegły krawiec stacji:

Więcej fanem nowej generacji? Nie martw się, SpinaSanctuary cię chroni. Oto pytanie dla Ciebie:

Nie wiemy jak wy, ale im więcej widzimy tego projektu, tym bardziej po prostu musimy zagrać w wyimaginowany Star Trek 64 w jakiejś formie. Zrób tak, proszę.

Daj nam znać, co myślisz o tych dziewiątkach poniżej.

Dalsza lektura:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/07/random-witness-the-star-trek-ds9-intro-in-glorious-64-bit-zelda-ocarina-of-time-style