Ralph Ineson zagra Galactusa w nadchodzącym filmie Marvela o Fantastycznej Czwórce

Marvel Studios ujawnia obsadę Galactus dla Fantastycznej Czwórki

Marvel Studios obsadziło Ralpha Inesona w roli Galactusa w Fantastycznej Czwórce. Gracze na PlayStation 5 mogą rozpoznać to imię jako głos Cidolfusa Telamona, znanego również jako Cid, w Final Fantasy XVI. Obsada została ujawniona przez The Hollywood Reporter, wskazując, że zdjęcia rozpoczną się w połowie lata w Anglii.

Ineson, którą być może znacie także z seriali The VVitch, The Northman i The Creator, dołącza do gwiazdorskiej obsady pierwszego filmu Marvel Cinematic Universe o Pierwszej rodzinie Marvela, w którym Pedro Pascal (serial HBO The Last of Us) gra Reeda Richardsa/Mistera Fantastic, Vanessa Kirby („Mission Impossible: Dead Reckoning”) jako Sue Storm/Invisible Woman, Joseph Quinn („Stranger Things”) jako Johnny Storm/Human Torch i Ebon Moss-Bachrach („Niedźwiedź”) jako Ben Grimm/The Thing. Julia Garner (Ozark) zagra u boku Ineson Srebrną Surferkę.

W Fantastycznej Czwórce pojawią się także Paul Walter Hauser („Cobra Kai”) i John Malkovich („Being John Malkovich”), choć ich role nie są jeszcze znane.

Jeśli graliście w FFXVI, to już wiecie, że Ineson ma niesamowity głos, doskonale pasujący do roli ogromnej galaktycznej istoty pożerającej planety; Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi jako Galactus, gdy Fantastyczna Czwórka trafi do kin 25 lipca 2025 roku.

Czy myślicie, że Ralph Ineson będzie dobrym Galactusem? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com