PUBG: Battlegrounds współpracuje z McLarenem, aby wprowadzić do gry nowe pojazdyKrafton współpracował z brytyjskim producentem pojazdów McLaren Automotive, aby wprowadzić McLaren GT do PUBG w samą porę na aktualizację 19.2. Oprócz nowych skórek samochodów, aktualizacja 19.2 wprowadzi do gry także nową zawartość, w tym nowy system pogody w Deston, nowy pojazd i nie tylko.

Gracze na PC będą mieli dostęp do skórek pojazdu McLaren GT od 7 września do 2 listopada, podczas gdy gracze konsolowi będą mogli uzyskać skórkę od 15 września do 10 listopada. Aby uczcić współpracę, gracze mogą zdobyć McLaren GT Standard-Onyx Black , który zawiera skórkę pojazdu, kostium, wyposażenie, emotkę i inne elementy ze skrzynek z łupami McLarena w grze. Następnie będą mogli wyposażyć pojazdy w skórki McLarena dzięki nowej funkcji interakcji z pojazdami.

Gracze będą mogli stworzyć warsztat następujących skórek pojazdów, gdy zostaną użyte żetony McLarena:

  • McLaren GT Standard — biała krzemionka
  • „McLaren GT Elite — żółty wulkaniczny

Będą mieli również możliwość stworzenia własnych pojazdów McLaren. Oto niektóre z dostosowań, które gracze mogą wykonać w warsztacie:

  • Kolory pojazdów
  • Zaciski hamulcowe
  • Koła

Każdy, kto kupi dowolne skórki pojazdu McLaren, może otworzyć specjalne kontenery samochodowe, w których będzie można jeździć McLarenem w lobby przed grą. Kontenery i pojazdy McLarena zostaną usunięte z meczu zaraz po rozpoczęciu gry.

Niezbyt przyjazna ciężarówka z jedzeniem w sąsiedztwie będzie nowym pojazdem, którym mogą kierować gracze w Deston. Nowy samochód może pomieścić do czterech osób i ma duże, pionowe okno po jednej stronie furgonetki. W Deston pojawia się również nowy system pogodowy, który sprawi, że zarówno oświetlenie, jak i pogoda będą bardziej realistyczne w całej grze.

Aktualizacje 19.2 będą zawierać nowe animacje, aby gra działała płynniej. Wreszcie gracze będą mogli użyć ciężkiego kolby, który zapewnia mniejszy odrzut, ale spowalnia czas celowania w ramach aktualizacji 19.2.

Aby uzyskać więcej wiadomości o PUBG, zapoznaj się z tymi historiami:

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/pubg-battlegrounds-collaborates-with-mclaren-to-bring-new-vehicles-in-game/1100-6507107/?ftag=CAD-01-10abi2f