PSA: Nie zapomnij przenieść swojego Animal Crossing: New Horizons Island na swój przełącznik OLED


Obraz: Nintendo

Switch OLED zostanie uruchomiony jutro i bez wątpienia wielu z was czeka niecierpliwie, aż konsola pojawi się na wyciągnięcie ręki. Dreszcz emocji związany z nowym sprzętem do gier jest z pewnością jedną z małych przyjemności życia, ale nie pozwól, aby Twoje podekscytowanie Cię przytłoczyło, tak jak to zrobiło nas.

Jak wiecie z naszej ostatniej recenzji, od tygodnia mamy Switch OLED, a kiedy przybył z Nintendo, dosłownie nie mogliśmy się doczekać, aż wszystkie nasze dane zostaną przeniesione z naszej starej konsoli. Postępowaliśmy zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi transferu do listu i wszystko skonfigurowaliśmy w podwójnie szybkim czasie – z wyjątkiem jednej bardzo ważnej rzeczy: naszego Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty wyspa.

Podczas gdy Nintendo obsługuje transfer danych z konsoli na konsolę, Animal Crossing: New Horizons jest inny. W jednym systemie można zapisać tylko jedną wyspę, więc dane wyspy są traktowane nieco inaczej niż typowe dane zapisu. Nie można go również zapisać za pomocą usługi kopii zapasowej w chmurze Nintendo Switch Online. Zamiast tego musisz użyć specjalnego narzędzia do przenoszenia, aby przenieść wyspę z jednej konsoli na drugą – i zgadnij, o czym zapomnieliśmy?

Tak, jak kompletni głupcy, dokonaliśmy przeniesienia systemu, a następnie przekazaliśmy nasz stary model startowy Switch członkowi rodziny, który należycie założył własną wyspę Animal Crossing na konsoli pod nowym kontem – usuwając w ten sposób możliwość przeniesienia naszego starego wyspa do przełącznika OLED. I zanim zapytasz, nie, nie włączyliśmy też systemu tworzenia kopii zapasowych na wyspie (nie, żebyśmy rozkoszowali się wyzwaniem przekonania Nintendo, że nasz stary Switch został „zagubiony lub zepsuty”, oczywiście).

Oznacza to, że skutecznie straciliśmy wiele miesięcy postępów, wyspiarzy i wspomnień z powodu naszego nadmiernego entuzjazmu. Nie płyń na tym samym statku i upewnij się, że przenosisz swoją wyspę na nowy Switch OLED, zanim oddasz starą konsolę komuś innemu!

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/psa-please-dont-forget-to-transfer-your-animal-crossing-new-horizons-island-to-your-switch-oled