PSA: Możesz pobrać darmowe demo Sonic Frontiers z japońskiego eShopu


Aktualizacja [Sun 18th Dec, 2022 04:30 GMT]: Dyrektor gry Sonic Frontiers, Morio Kishimoto, ogłosił w mediach społecznościowych, że to samo demo zostanie wydane na całym świecie.

„Z opóźnieniem przygotowaliśmy wersję próbną tylko dla wersji Switch! Od teraz będzie ona dystrybuowana sekwencyjnie do każdego kraju. Jeśli zastanawiasz się, czy ją kupić, spróbuj zagrać w nią raz. Powinieneś zauważyć, że różni się ona od poprzednie gry Sonic i inne gry z otwartym światem. Nie jest za późno, aby ocenić po doświadczeniu”


Oryginalny artykuł [Thu 15th Dec, 2022 03:25 GMT]: Jedną z najbardziej ambitnych premier tego roku była nowa przygoda „otwartej strefy”, Sonic Frontiers. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy byłbyś zainteresowany wersją gry na Switcha, firma Sega udostępniła teraz bezpłatną wersję demonstracyjną w japońskim eShopie.

Wersja demonstracyjna waży około 2,9 GB i pozwoli graczom wypróbować pierwsze 15 minut gry. Ma również pełne wsparcie dla języka angielskiego. Aby uzyskać dostęp do tego demo, musisz utworzyć japońskie konto Nintendo, a stamtąd możesz uruchomić sklep cyfrowy i pobrać go.

To demo następuje po tym, jak Sega ogłosiła na początku tego tygodnia, że ​​Sonic Frontiers sprzedało się już w ponad 2,5 miliona egzemplarzy na całym świecie. W niedalekiej przyszłości dodaje darmowy element DLC „Holiday Cheer Suit”. A w 2023 roku zaplanowano całą mapę drogową – z treściami takimi jak szafa grająca, tryb fotograficzny, nowa zawartość fabularna i nie tylko.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/12/psa-you-can-download-a-free-sonic-frontiers-demo-from-japans-eshop