Przytulna platformówka Mail Time z nowym zwiastunem, nadchodzą wersje na PlayStationW ramach streamu Wholesome Snack platformówka 3D Mail Time otrzymała nowy zwiastun i zapowiedź, że pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 5 w kwietniu 2023 r., obok zapowiedzianych wcześniej wersji na PC i Nintendo Switch.

W Mail Time wcielasz się w małego listonosza w grzybach, dostarczającego paczki i listy do sennych miasteczek i domów leśnego świata zwanego Grumblewood Grove. Możesz skakać z gałęzi, szybować za pomocą kopert i skakać po grzybach, by osiągnąć niewidzialne wysokości. Las jest zamieszkany przez różne stworzenia, w tym kapibarę ukrywającą się w beczce, intrygującego szczura popełniającego przestępstwa i dziobającego chomika. Zwiastun pokazuje nigdy wcześniej nie widziany obszar: ogromne resztki pikniku.

Mail Time jest autorstwa 23-letniej samotnej programistki Kela Van Der Deijl. Mail Time czerpie z platformówek z obszaru Nintendo 64, takich jak Mario 64 i Banjo Kazooie. Oferuje duże poziomy z mnóstwem zadań do wykonania i przedmiotów do zebrania, aczkolwiek z ręcznie rysowaną estetyką i dbałością o przytulną atmosferę mieszkania. Nienazwanego przewoźnika poczty można w pełni dostosować od stóp do głów, z ponad 46 000 potencjalnych kombinacji między kolorem włosów, odcieniem skóry i ubraniem. Możesz także wybrać zaimki kariery pocztowej.

Mail Time ma zostać wydany w kwietniu 2023 roku na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cozy-platformer-mail-time-gets-new-trailer-playstation-versions-coming/1100-6509811/?ftag=CAD-01-10abi2f