Przyszły tydzień na Xbox: nowe gry od 7 do 11 listopada


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Cobra Kai 2: Powstanie Dojo – 8 listopada – Zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

Rekrutuj… Trenuj… Walcz! Cała Dolina czeka! Eagle Fang, Cobra Kia, Miyagi-do — które jest twoim dojo? Ten wybór rozpoczyna twoją podróż, ale potem musisz zrekrutować najpotężniejszą drużynę, gdy opanujesz swój styl walki i walczysz, aby ugruntować dziedzictwo swojego dojo jako Wielkiego Mistrza Karate All Valley!

Football Manager 2023 (PC) - 8 listopada

Menedżer piłkarski 2023 (PC) – 8 listopada
Przepustka do gry

Dostępne od pierwszego dnia z PC Game Pass: Menedżer piłkarski 2023 przybliża cię do pięknej gry, od kibiców, którzy żyją i oddychają każdym meczem, po twoją planszę, zwiadowców, graczy i menedżerów opozycji. Zdobądź poparcie fanów, przechytrzając rywali i osiągając sukcesy na boisku.

Konsola Football Manager 2023 – 8 listopada

Konsola Football Manager 2023 – 8 listopada
Przepustka do gry

Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: Zostań najlepszym w Konsola Football Manager 2023, przemianowana na ten sezon. Dawniej zatytułowana edycja Xbox, ta dostosowana wersja Menedżer piłkarski strefy w najważniejszych obszarach futbolu: rynku transferowym, tablicy taktycznej i boisku.

Powrót na Monkey Island – 8 listopada

Powrót na Małpie Wyspy – 8 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Game Pass

Powrót na Małpie Wyspy to nieoczekiwany, ekscytujący powrót twórcy serialu Rona Gilberta, który kontynuuje historię legendarnych gier przygodowych Sekret Małpiej Wyspy oraz Monkey Island 2: Zemsta LeChucka opracowany we współpracy z Lucasfilm Games.

Sonic Frontiers – 8 listopada

Sonic Frontiers – 8 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Światy zderzają się w najnowszej, szybkiej przygodzie Sonic the Hedgehog! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami potężnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic.

Crowalt: Ślady zaginionej kolonii – 9 listopada

Crowalt: Ślady zaginionej kolonii – 9 listopada

Młody poszukiwacz przygód Hugh Radcliff poszukuje jednej z największych tajemnic historii: Zaginionej Kolonii. Rozpraw się z piratami, zanurz się w rodzimych rytuałach, ujawniaj spiski i podejmuj trudne wybory podczas trudnej podróży, aby odkryć tę tajemnicę!

Geometryczny snajper – 9 listopada

Snajper geometryczny – 9 listopada

Graj w różnych środowiskach, w których nie będziesz mieć drugiej szansy; precyzja jest wszystkim. Zdobywając dane, zwróć uwagę na zdjęcie i informacje uzyskane przez tajnych agentów o twoim celu. Jako snajper musisz mieć dobrą pamięć, aby znaleźć i wyeliminować cel w tłumie, zanim ucieknie.

Super Woden GP - 9 listopada

Super Woden GP – 9 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Poczuj emocje wyścigów z lat 90. w izometrycznym stylu! Twoja historia w Super Woden GP sprawi, że Twoja kariera rozwinie się od ograniczonych zasobów i budżetu do mistrzostw w wielu intensywnych wyścigach. Kup tani samochód i zapisz się na swój pierwszy wyścig, a następnie wykorzystaj swoje wygrane, aby zdobyć lepsze pojazdy, rywalizować w większych wyścigach i awansować na szczyt.

Geometryczne Feel the Beats – 10 listopada

Geometryczny Poczuj rytm – 10 listopada

Geometryczny Poczuj rytm opisuje się jako zabawna i pełna rywalizacji, geometryczna strzelanka zręcznościowa, której towarzyszy szalona muzyka. Spełnij wymagania misji i zbieraj punkty; Zgromadzone punkty rangi można wykorzystać do zakupu ulepszeń statku, a także wyświetlić ogólną rangę.

Wojny Kaiju - 10 listopada

Wojny Kaiju – 10 listopada

Odegraj film Kaiju jako burmistrz miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie przytłaczającej siły ataku Kaiju z (beznadziejnie) zdeklasowanym wojskiem. Broń swojego miasta, gdy pięciu wyjątkowych i niszczycielskich Kaiju rośnie w siłę z każdym atakiem. Niestety nie można ich zabić, ale można ich spowolnić i zmusić do cofnięcia się… na razie.

Lord of the Click III – 10 listopada

Pan Klik III – 10 listopada

LotC 3 kończy epicką historię naszego generała Clickera, który toczy wojnę ze wszystkimi wrogami pokojowego i dostatniego królestwa. Dzięki nowym funkcjom, takim jak nowy sposób przyzywania jednostek, mnóstwu znaczących ulepszeń i zaktualizowanej grafice, możesz cieszyć się pasterskimi, kreskówkowymi krajobrazami z toczącymi się zaciekłymi bitwami.

Ocaleni z wampirów (konsola) – 10 listopada

Ocaleni wampiry (Konsola) – 10 listopada
Przepustka do gry

Wskocz od razu do akcji, skosić tysiące nocnych stworzeń i przeżyć do świtu! Gotycko-horrorowy świat Ocaleni wampiry rzucą na ciebie nieustanne hordy potworów: dokonaj właściwych wyborów lub polegaj na swoich umiejętnościach i ulubionej broni, aby odwrócić bieg wydarzeń i szybko śnieżką przeciwko wrogom.

Atari 50: Obchody rocznicy – ​​11 listopada

Atari 50: Obchody rocznicy – 11 listopada
Inteligentna dostawa

Atari 50: Obchody rocznicy zabierze Cię w interaktywną podróż przez 50 lat gier wideo. Ten ogromny wybór ponad 100 gier obejmuje siedem różnych platform: Arcade, 2600, 5200, 7800, 8-bitowe komputery Atari oraz, po raz pierwszy na nowoczesnych konsolach, Atari Lynx i Jaguar! Zagraj w klasyki, takie jak Burza 2000, Asteroidyoraz Zemsta Yarsalub zanurkuj w głębsze cięcia.

Legend of Keepers: Kariera menedżera lochów – 11 listopada

Legenda Keepers: Kariera menedżera lochów – 11 listopada

W tej oryginalnej mieszance Dungeon Management i Roguelite poprowadzisz swoją karierę jako Dungeon Manager! Zaplanuj obronę przed grupą poszukiwaczy przygód. Sprawdź ich statystyki i odporności, a następnie umieść najlepsze pułapki i potwory, aby je pokonać. Kiedy myślisz, że twój loch jest gotowy, zacznij się czołgać!

Paper Flight – Speed ​​Rush – 11 listopada

Papierowy lot – Pośpiech prędkości – 11 listopada
Ulepszone dla Xbox One X

Interaktywna gra, która ma na celu odprężenie umysłu i zabawę, strzelając niewinnymi balonami. Wciel się w rolę małego papierowego samolotu i uratuj świat przed złymi demonami balonów, przeskakując przez nie.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/04/next-week-on-xbox-new-games-for-november-7-to-11/