Przyszły tydzień na Xbox: nowe gry od 5 do 9 września


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Cyrk elektryczny – 6 września

Po części fabularna gra RPG, po części taktyka, po części zarządzanie cyrkiem i całkowicie fascynująca. Kiedy zwykli londyńczycy w tajemniczy sposób zamieniają się w okrutnych zabójców, tylko utalentowani wykonawcy serialu posiadają umiejętności niezbędne do uratowania miasta.

Disney Dreamlight Valley Box Art

Disney Dreamlight Valley – 6 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Game Pass

Disney Dreamlight Valley to hybryda między symulatorem życia a grą przygodową, bogatą w zadania, eksplorację i wciągające zajęcia z udziałem starych i nowych przyjaciół Disneya i Pixara. Możesz rozpocząć grę 6 września poprzez wczesny dostęp, kupując Pakiet założycielski, który zawiera kilka ekskluzywnych przedmiotów. Członkowie Xbox Game Pass mogą również rozpocząć grę we wczesnym dostępie od 6 września w ramach swojego członkostwa.

Sztuka Pudełka Temtem

Temtem – 6 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Szukaj przygody na uroczym Archipelagu Powietrznodesantowym wraz ze swoim oddziałem Temtem. Złap każdy Temtem, walcz z innymi pogromcami, dostosuj swój dom, dołącz do przygody znajomego lub odkrywaj dynamiczny świat online.

Typ gry DX Box Art

Typ gry DX – 7 września
Ulepszone dla Xbox One X

Najpierw odważnie przedzieraj się przez zagmatwany labirynt menu, a następnie wzbij się w powietrze jako niezmordowana „Dziewczyna z kapturem” i wyrzuć świadome reklamy na zimną, twardą gotówkę! Pomóż jej walczyć z głupimi reklamami złego MediaBall w tej strzelance z wysokimi wynikami, w której każda pętla zwiększa szybkość i trudność!

Kaichu: Pudełko z symulatorem randkowym Kaiju

Kaichu: Symulator randkowy Kaiju – 7 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Kaichu to symulator randkowy o kaiju! Wcielasz się w rolę Gigachu, gigantycznego romantyka szukającego miłości. Poznaj sześć innych kwalifikujących się kaiju i odwiedź dwadzieścia cztery słynne miejsca, w których Gigachu odpowie na trudne pytania dotyczące kompatybilności, aby zdecydować o losie twojego związku.

Biały dzień: labirynt zwany szkolną sztuką pudełek

Biały Dzień: Szkoła o nazwie Labirynt – 7 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Poznaj niesamowitą liceum Yeondu i odkryj mroczne sekrety tragicznej przeszłości budynku. Unikaj morderczych dozorców, napotykaj przerażające zjawy i rozwiązuj zagadkowe zagadki. Rozwiąż pokręconą narrację z wieloma zakończeniami – czy wyjdziesz z tego żywy?

Sztuka w pudełku bez końca świata

Niekończący się świat (PC) – 8 września

Poznaj wieczne krajobrazy 3D Idle clicker RPG Endless World! Ciesz się epicką przygodą z obsadą ponad 50 postaci. Zbuduj swoją armię, stwórz unikalną broń, zrównoważ swoje drużyny i wyrusz w heroiczną sagę, która obejmuje niekończące się poziomy potworów i chaosu!

Radical Rex Box Art

Radical Rex (klasyka QUByte) – 8 września

Radical Rex to ziejący ogniem tyranozaur na deskorolce, który musi uratować rasę dinozaurów. To najwspanialszy, najgorszy ziejący ogniem tyranozaur, jaki kiedykolwiek rozdrabniał prehistoryczny chodnik! Ten zły chłopiec na kółkach chce ocalić wyścig dinozaurów.

Sztuka ze stali nierdzewnej

Powstanie stali – 8 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Wejdź do alternatywnej historii, w której król tyran dusi Paryż armią robotycznych żołnierzy. Jako Aegis, mechaniczny ochroniarz królowej, będziesz łączyć ze sobą uniki, parowania, skoki i niszczycielskie ataki, przecinając ścieżkę przez wszystkie spiski, aby położyć kres szaleństwu jednego człowieka, aby rewolucja francuska odniosła sukces w tej grze akcji RPG.

NBA 2K23 Box Art

NBA 2K23 – 8 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Stań na wysokości zadania i wykorzystaj swój pełny potencjał w NBA 2K23. Wykaż się najlepszymi graczami na świecie i pokaż swój talent w MyCareer lub The W. Połącz dzisiejszych All-Stars z ponadczasowymi legendami w MyTeam. Zbuduj własną dynastię jako GM lub poprowadź ligę w nowym kierunku jako komisarz w MyNBA. Zmierz się z drużynami NBA lub WNBA w Play Now i doświadcz realistycznej rozgrywki. Jak odbierzesz telefon?

Koniec sztuki pudełek Nahual

Koniec jest nahual: jeśli mogę tak powiedzieć – 9 września

Surrealistyczna gra logiczna, w której wszystko, co włożysz do gry, jest możliwe. Przechodź przez łamigłówki, walki, okna dialogowe i ekwipunek. Użyj swojej woli, sprytu i umiejętności czytania w języku angielskim, aby odnieść sukces.

Zamek Walker Box Art

Zamek Walker – 9 września
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Zamek Walker to klasyczna platformówka akcji w stylu retro, w której wcielasz się w młodego maga, który musi walczyć z hordami potworów i pokonać starożytne zło. Walcz z bossami, zdobywaj nowe umiejętności i pokonaj starożytne zło.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/02/next-week-on-xbox-new-games-for-september-5-to-9/