Przyszły tydzień na Xbox: nowe gry od 3 do 7 października


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Rajd Pustyni Dakar – 3 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Rajd Pustyni Dakar ukazuje prawdziwą prędkość i emocje największego wyścigu rajdowego Amaury Sport Organization na świecie, z szeroką gamą licencjonowanych pojazdów najlepszych światowych producentów, w tym motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i SSV. Rywalizuj w zaciętych wyścigach online dla wielu graczy lub poruszaj się po rozległych pustkowiach w trybie dla jednego gracza offline.

Warzywa Kamikaze – 4 października

Warzywa Kamikaze – 4 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Czerwone, komunistyczne warzywa chcą przejąć kontrolę nad światem. Tylko specjalny oddział wegetariańskich wojowników może ich powstrzymać. Jeśli lubisz absurdalny humor i powiew przygody na plecach, to dobrze trafiłeś.

Overwatch 2 – 4 października

Obserwacja 2 – 4 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Obserwacja 2 pojawia się 4 października jako nowa gra free-to-play. Wzmocnij swój railgun i zakłócaj pole bitwy jako Sojourn lub poddaj się toporowi i przyjmij uwagę jako Junker Queen. Walcz, aby przejąć kontrolę nad robotem i przesunąć go w kierunku bazy wroga w nowym trybie Push. Przenieś walkę do nowych miejsc na całym świecie, w kultowych lokalizacjach, takich jak Nowy Jork, Rzym, Monte Carlo i Rio. Codzienne wyzwania i częste aktualizacje oznaczają, że zawsze jest coś nowego do grania.

Wypadanie – 6 października

Wypadnięcie – 6 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Xbox One X Enhanced

Beztroska, pełna akcji nieuczciwa gra, w której przejmujesz kontrolę nad dziwną parą, która jest na wakacjach z piekła rodem. Współpracuj ze sobą, przemierzając losowo generowane poziomy, unikając pułapek, zabijając wrogów i tworząc broń, aby uciec przed zalaniem poziomów.

Smocza Prana – 6 października

Smok Prana – 6 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Fantastyczna retro RPG z najwyższej jakości nostalgiczną grafiką pikselową i systemem gry godnym współczesności. Walcz z ponad 20 klasami, które można zmieniać w walce i odblokowuj plansze, aby wzmocnić statystyki i nauczyć się specjalnych umiejętności. Formacje są również ważne, aby uzyskać przewagę w bitwach turowych.

Josh Journey: Darkness Totems – 6 października

Josh Journey: Totemy ciemności – 6 października
Ulepszone dla Xbox One X

Gra w stylu beat ’em up z ręcznie wykonaną grafiką, która opowiada historię odważnych bohaterów, którzy wykorzystują swoje umiejętności, aby pokonać koszmarne potwory za pomocą połączonych ataków w lokalnej rozgrywce kooperacyjnej.

LOL niespodzianka!  Kulki Born to Travel – 6 października

LOL niespodzianka! Kulki urodzone do podróży – 6 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Fani na całym świecie nie mogą się doczekać, aby rozpakować własną LOL Surprise! Lalka — i masz zamiar spełnić ich marzenia! Wybierz swoją postać i przynieś niespodziankę LOL! sklep z lalkami do życia, gdy zbierzesz dzikie lalki z brokatem, sercami, diamentami i nie tylko. Bez względu na wiek, jest wystarczająco dużo wyzwań, aby wydobyć niesamowitą LOL Surprise! twórca lalek w tobie!

Średniowieczna dynastia (Xbox Series X|S) – 6 października

Średniowieczna dynastia (Xbox Series X|S) – 6 października
Xbox Game Pass

Wciel się w postać młodzieńca, który uciekł przed wojną i chce wziąć swój los w swoje ręce. Będąc samotnym, niedoświadczonym i biednym, staniesz się mistrzem wielu umiejętności, przywódcą swojej społeczności i założycielem zamożnej dynastii, która ma przetrwać i prosperować przez przyszłe pokolenia.

Praca Żaby – 7 października

Praca żaby – 7 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Wszechmocny Bóg Żaby obiecał ci dar reinkarnacji. Wszystko, co musisz zrobić, to uratować zagubione dusze czterdziestu żab, co nie jest łatwym zadaniem. Otrzymałeś zdolność do zawieszania i wznawiania czasu wedle własnej woli, pomagając ci przeskakiwać ruchome platformy, unikać dołów, kolców i wrogów.

Pandaty - 7 października

Pandaty – 7 października

Urocza platformówka 2D, w której odkryjesz nowy świat przygód! Nasza postać musi przejść przez słodko zaprojektowane poziomy… ale uważaj! Czasami mogą nie być takie słodkie.

Paper Flight – Super Speed ​​Dash – 7 października

Papierowy lot – Super Speed ​​Dash – 7 października
Ulepszone dla Xbox One X

Wciel się w rolę małego papierowego samolotu, który próbuje uratować świat przed małym, ale złym demonem balonowym, przeskakując przez nie. Szybki, relaksujący, chaotyczny — możesz cieszyć się grą w dowolny sposób, ponieważ jedynymi wrogami gry są balony (które w większości są nieszkodliwe).

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/30/next-week-on-xbox-new-games-for-october-3-to-7/