Przyszły tydzień na Xbox: nowe gry od 17 do 21 października


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Boisko Kovox – 17 października

Rytmiczna gra w baseball z zdrową historią i post-punkową muzyką. Celem gry jest zamiana dwóch linii, aby skutecznie uderzać piłki kijem bejsbolowym i doświadczać efektu 2,5D. Zawiera tryb fabularny, wyzwania w grze i tryb swobodnej gry, aby cieszyć się grą.

Them's Fightin' Herds – 17 października – Inteligentna dostawa

Ich walczące stada – 17 października
Inteligentna dostawa

Dwuwymiarowa bijatyka z obsadą uroczych zwierzątek, zaprojektowana przez uznaną producentkę kreskówek Lauren Faust. Pod uroczą i milutką powierzchnią czeka poważny wojownik! Zawiera usprawnioną walkę, tryb fabularny, dobieranie graczy w trybie lokalnym i online oraz wiele więcej.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – 18 października

Pogromcy duchów: uwolnione duchy – 18 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Gra wieloosobowa idealna dla wszystkich poziomów umiejętności. Czterech pogromców duchów uzbrojonych w protony próbuje złapać ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online lub offline). W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla pogromców duchów, jak i duchów, aby rozwijać swoje doświadczenia z rozgrywki.

A Plague Tale: Requiem – 18 października

Opowieść o zarazie: Requiem – 18 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Xbox Game Pass / PC Game Pass

Dostępne od pierwszego dnia z Game Pass: W tej bezpośredniej kontynuacji A Plague Tale: Innocence wyrusz w przejmującą podróż do brutalnego, zapierającego dech w piersiach świata i odkryj koszt uratowania tych, których kochasz w desperackiej walce o przetrwanie. Atakuj z cienia lub rozpętaj piekło za pomocą różnorodnej broni, narzędzi i nieziemskich mocy.

The Sims 4 (Free to Play) – 18 października
41 godzin - 19 października

41 godzin – 19 października

Manipuluj czasem i przestrzenią w strzelance pierwszoosobowej, która łączy nowoczesną broń z zaawansowaną technologią. Wciel się w rolę Ethana, pracoholika naukowca i zdolnego bojownika w poszukiwaniu swojej dawno zaginionej żony. 41 godzin to filmowa przygoda z perspektywy pierwszej osoby, napędzana intensywnymi strzelaninami i zaawansowaną, często obcą technologią.

Ostatni bohater nostalgii – 19 października

Ostatni bohater nostalgii – 19 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Satyryczna przygodowa gra akcji, napędzana mroczną historią, osadzona w niezwykle bogatym i złożonym świecie. Jako najbardziej ohydny pikselowy bohater, jaki kiedykolwiek pojawił się w Nostalgai, musisz walczyć z armią jej bezmyślnych mieszkańców, będąc jednocześnie wyśmiewanym przez cynicznego narratora, który gardzi twoim istnieniem.

WW2: Bunker Simulator – 19 października

WW2: Symulator bunkra – 19 października

Jesteś amerykańskim żołnierzem, który zdobywa niemiecki bunkier w Normandii. Musisz go bronić za wszelką cenę i przeżyć. Wykonuj misje, gotuj i strzelaj, przeszukuj ciała w poszukiwaniu leków, amunicji i jedzenia, aby przetrwać w tej mieszance FPS i symulatora.

Skazani na piekło – 20 października

Skazani na piekło – 20 października

Pełna akcji strzelanka z widokiem z góry w stylu roguelike, która zapewnia świetną zabawę! Grasz jako Rose i chociaż właśnie umarłeś, Twoja przygoda dopiero się zaczyna. Wywalcz sobie drogę z piekła przez hordy potworów, eksploruj wiele biomów, walcz z bossami, zbieraj jak najwięcej łupów i ulepszaj swoją broń i wzmocnienia.

Symulator stacji benzynowej – 20 października

Symulator stacji benzynowej – 20 października

Gas Station Simulator polega na renowacji, rozbudowie i prowadzeniu stacji benzynowej wzdłuż autostrady pośrodku pustyni. Swoboda wyboru i wielorakie podejścia do prowadzenia biznesu i radzenia sobie z presją to kluczowe elementy tej gry.

Jackbox Party Pack 9 – 20 października

Pakiet imprezowy Jackbox 9 – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Zapisz swoją następną imprezę z przyjaciółmi lub rodziną! Zagraj w pięć hałaśliwych nowych gier w jednym pakiecie imprezowym: trivia bleff-off Fibbage 4test sortowania zespołowego Quixortaukcja magicznych żartów Junktopiagłupie zgadywanie Nonsensorycznei lubieżna gra reality show Roomerang.

JoJo Siwa: Impreza na całym świecie – 20 października

JoJo Siwa: impreza na całym świecie – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Zapraszamy na światową imprezę JoJo Siwy! Graj w rytmicznym świecie JoJo Siwy, podróżując po swoich fantastycznych krainach w tej grze przygodowej dla jednego gracza.

Nowe bajki z pogranicza – 20 października

Nowe opowieści z Kresów – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea będziesz kontrolować Anu, Octavio i Fran w najgorszym dniu ich życia. Pomóż tym trzem sympatycznym nieudacznikom, którzy próbują zmienić świat (a może nawet go uratować)! Czas walczyć z wyzyskiem i chciwością korporacji. Nadszedł czas, aby Mayhem stał się Twoją firmą.

Jeden prawdziwy bohater – 20 października

Jeden prawdziwy bohater – 20 października

Epicka platformowa przygoda 3D z młodym bohaterem, który nigdy nie myślał, że może uratować królestwo! Weź magiczny miecz w swoje ręce i zostań jedynym Prawdziwym Bohaterem, którego naprawdę potrzebuje miasto!

Park Story – 20 października

Historia parku – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Odkryj ręcznie wykonane lochy puzzli i zmierz się ze swoimi demonami w Historia parku, reimaginacja klasycznego RPG akcji z widokiem z góry. Uwięziony Parker musi pokonać Caima, aby uciec z nawiedzonego parku Mahagow Glen Country Park, pomagając przyjaznym duchom w niedokończonych sprawach i odkrywając najgłębsze sekrety parku.

Persona 5 Royal – październik 20

Persona 5 Królewski – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Game Pass / PC Game Pass

Przygotuj się na wielokrotnie nagradzaną grę RPG w tej ostatecznej edycji Persona 5 Królewski, zawierający skarbnicę zawartości do pobrania! Załóż maskę Jokera i dołącz do Widmowych Złodziei Serc, którzy organizują wielkie napady, infiltrują umysły skorumpowanych i zmuszają ich do zmiany postępowania! Persona 5 Królewski będzie również obsługiwać Xbox Cloud Gaming z pięcioma unikalnymi układami sterowania dotykowego dostosowanymi do twoich działań w grze.

Phantom Abyss (zapowiedź gry) – 20 października

Upiorna Otchłań (Zapowiedź gry) – 20 października
Xbox Game Pass / PC Game Pass

Ogromna, asynchroniczna gra wieloosobowa, w której gracze trafiają do proceduralnie generowanych świątyń i zleca im odzyskanie świętych relikwii ukrytych w zabójczych komnatach. Ostrzegam, masz tylko jedną próbę w każdej świątyni, a porażka lub zadowolenie się słabszym reliktem oznacza, że ​​nigdy więcej nie zobaczysz tej świątyni…

Pnevmo-Capsula – 20 października

Pnevmo-Capsula – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Swobodna gra przygodowa, której akcja toczy się w alternatywnym, utopijnym świecie atompunku. Miasto jest połączone jednym systemem szyn, torów i rur. Najmniejszą częścią tego dziwacznego systemu jest poczta mechaniczna dostarczana wózkami na małych szynach. Wcielisz się w rolę jednego z tych wozów, pokonując przeszkody, bariery, różne łamigłówki, ślepe uliczki i labirynty.

Shapeshooter – 20 października

Strzelec kształtów – 20 października

To dosłownie strzelanka na szynach, w której będziesz musiał oczyścić kolonie na czterech planetach z inwazji małych stworzeń zwanych poligonami.

Tempus – Level Escape – 20 października

Tempus – Ucieczka z poziomu – 20 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Jesteś jedynym mieszkańcem Tempus, małej wyspy z dala od cywilizacji, na której prowadzisz spokojne i beztroskie życie. Jednej nocy wszystko się zmienia; pojawia się oślepiające światło, które działa jak portal podróży w czasie. Teraz musisz znaleźć sposób na reaktywację portalu, aby móc cofnąć się do własnego czasu, odkrywając każdy scenariusz, aby znaleźć drogę do domu.

Aery - Ostatni dzień Ziemi – 21 października

Aery – Ostatni dzień Ziemi – 21 października
Ulepszone dla Xbox One X

Oparta na fabule gra o eksploracji lotów w 3D, w której sterujesz małym ptaszkiem, który podróżuje bez przemocy w czasie, przestrzeni i różnych wymiarach, aby odkryć alternatywną rzeczywistość dla naszej planety. Ciesz się uczuciem latania i wiatru przeszywającego Twoje pióra, szukając lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Rycerze Gotham – 21 października

Rycerze Gotham – 21 października
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Batman nie żyje. Nowy ekspansywny świat przestępczy ogarnął ulice Gotham City. Teraz rodzina Batmana — Batgirl, Nightwing, Red Hood i Robin — musi chronić Gotham, nieść nadzieję jej mieszkańcom, dyscyplinę glinom i strach przestępcom w tej grze RPG akcji z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w najbardziej dynamicznym i jeszcze interaktywne Gotham City.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/14/next-week-on-xbox-new-games-for-october-17-to-21/