Przyszły tydzień na Xbox: nowe gry od 14 do 18 listopada


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Światy Gabriela Przygoda – 15 listopada

Pomóż Gabrielowi dowiedzieć się, co stało się z jego przyjaciółmi, przemierzaj poziomy o wysokim stopniu trudności, rozwiązuj zagadki, odkrywaj przedmioty kolekcjonerskie i ciesz się piękną historią w tej precyzyjnej platformówce.

Pentiment – ​​15 listopada Xbox Game Pass / PC Game Pass

Pokutować – 15 listopada
Xbox Game Pass / PC Game Pass

Dostępne od pierwszego dnia z Game Passem! Od Obsidian i Xbox Game Studios wejdź do żywego ilustrowanego świata inspirowanego iluminowanymi rękopisami i drukowanymi drzeworytami w czasach, gdy Europa znajduje się na skrzyżowaniu wielkich przemian religijnych i politycznych. Podążaj śladami Andreasa Malera, mistrza sztuki, który znajduje się w centrum morderstw, skandali i intryg w Alpach Bawarskich. Wybierz swoje pochodzenie, wpłyń na zmieniający się świat i zobacz konsekwencje swoich decyzji w tej narracyjnej przygodzie. Można grać w chmurze, konsoli i komputerze.

RWBY: Arrowfell – 15 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

RWBY: Arrowfell – 15 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Zanurz się w wybuchową nową przygodę RWBY! Natychmiast przełącz się między Ruby, Weiss, Blake i Yang i użyj ich broni i pozorów, aby walczyć z tajemniczym nowym zagrożeniem w tej kanonowej historii, której akcja toczy się w „RWBY Volume 7!” Zawiera oryginalną obsadę głosu i nową piosenkę Casey Lee i Jeffa Williamsa!

Somerville – 15 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Game Pass

Somerville – 15 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Game Pass

Dostępne od pierwszego dnia z Game Pass! W wyniku inwazji z innego świata, która doprowadziła świat do katastrofy, musisz znaleźć sposób, aby ponownie uczynić swoją rodzinę całością. Poznaj bogaty i klimatyczny świat, wraz z intymnymi skutkami konfliktu na dużą skalę, w ręcznie stworzonej narracji science-fiction, której akcja toczy się w niebezpiecznym wiejskim krajobrazie. Można grać w chmurze, konsoli i komputerze.

Przebudzenie mumii – 16 listopada

Przebudzenie mumii – 16 listopada

Mumie są uwięzione w piramidzie, w której uwięził je zły faraon Cleo. Wykorzystaj swoje umiejętności rozwiązywania zagadek, aby poprowadzić wszystkie mumie przez różne komnaty, ale uważaj na pułapki!

Call of Duty: Warzone 2.0 – 16 listopada zoptymalizowane dla Xbox Series X|S

Call of Duty: Warzone 2.0 – 16 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Zagraj w ostateczną, darmową bitwę royale z zupełnie nową Przepustką Bitewną, która pozwala wybrać żądaną zawartość. Wskocz na nową mapę, Al Mazrah, i walcz na lądzie, morzu iw powietrzu. Korzystaj z kilkunastu pojazdów, infiltruj Twierdze AI, graj w trybie DMZ i nie tylko. Uważaj — bezpieczne strefy mogą się teraz losowo dzielić i zmieniać, co pozwala na bardziej epickie bitwy w końcowej fazie gry! Wstępne ładowanie Warzone 2.0 od 14 listopada na Xbox One i Xbox Series X|S. Dowiedz się więcej tutaj na Xbox Wire.

Figment: Journey Into the Mind – 16 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Play Anywhere

Wytwór: Podróż w głąb umysłu – 16 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Smart Delivery / Xbox Play Anywhere

Figment to przygodowa gra akcji, która zaprasza do odkrywania unikalnego surrealistycznego wszechświata wypełnionego muzyką, humorem i wielowarstwową narracją. Dołącz do Dusty’ego i jego wiecznie optymistycznej przyjaciółki, Piper, w przygodzie przez różne strony umysłu, starając się przywrócić utraconą odwagę.

Super Chicken Jumper – 16 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

Super Skoczek z Kurczaka – 16 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Świat jest w niebezpieczeństwie. Złe siły z przeszłości przybyły, aby zniszczyć naszą planetę. Jedyną osobą, której pani Prezydent ufa, że ​​uratuje nam życie, jest… super wykwalifikowany kurczak-szpieg. Wciel się w rolę tego pierzastego tajnego agenta, który broni wolny świat przed zagładą w grze akcji „biegnij i strzelaj”, która zawiera po trochu wszystkiego.

Goat Simulator 3 – 17 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Symulator kozy 3 – 17 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Beaak Pielgora! Przygotuj się na kolejną rundę wymię okaleczenie. Liż, uderzaj głową i zrujnuj sobie drogę przez zupełnie nowy otwarty świat! Nie dowiesz się, jak grać (z wyjątkiem samouczka), ale otrzymasz środki, aby stać się kozami swoich marzeń.

W Extremis DX - 17 listopada

W Extremis DX – 17 listopada

Shoot’em up, który ma na celu zapewnić wciągające i zabawne wrażenia, a także eksperymentować z naturą języka gier. Czerpiąc inspirację ze źródeł takich jak wielowiekowy mistycyzm do współczesnej popkultury, W Extremis DX jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów graczy z inteligentnym projektowaniem poziomów i wieloma sposobami radzenia sobie z wyzwaniami.

Starsand – 17 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

Starsand – 17 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Gra o przetrwaniu na pustyni, która zabierze Cię do otwartego świata, który wygląda jak Ziemia, ale jest zupełnie inny. Czekają na Ciebie niebezpieczeństwa, tajemnice i łamigłówki! Dowiedz się, co dokładnie się wydarzyło, gdzie jesteś i co łączy Cię z historią wymarłej cywilizacji. Czy uda ci się przetrwać w niegościnnym środowisku, znaleźć odpowiedzi i wrócić do dawnego życia?

Jak daleko w oku – 18 listopada Ulepszona konsola Xbox One X

Aż do oka – 18 listopada
Ulepszone dla Xbox One X

Koczowniczy, turowy twórca miast, który wyrusza w proceduralnie generowaną podróż. Graj jako wiatr kierujący uczniami, plemieniem, które musi dotrzeć do centrum świata. Będziesz musiał zarządzać ich zasobami, budynkami i życiem. Pomóż im stać się mądrzejszymi poprzez rolnictwo, rzemiosło, badania naukowe i mistyczne, zanim świat się zatopi. Bądź jednak ostrożny; musisz perfekcyjnie zarządzać swoim plemieniem i upewnić się, że nie umierają z głodu ani nie są zabierane przez wody.

Babol The Walking Box – 18 listopada

Pudełko spacerowe Babol – 18 listopada

Kolorowa i wesoła platformówka 3D, która oczaruje każdego, kto jest zmęczony bezbarwnymi dniami i pragnie przeżyć prawdziwą bajkową przygodę!

Antologia Dark Pictures: The Devil in Me – 18 listopada zoptymalizowana pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

Antologia Mrocznych Obrazów: Diabeł we mnie – 18 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Grupa dokumentalistów otrzymuje tajemniczy telefon z zaproszeniem do obejrzenia współczesnej repliki Zamku Morderczego seryjnego mordercy HH Holmesa. To okazja, która jest zbyt dobra, by ją przepuścić. Przerażający hotel jest idealnym zestawem do ich nowego odcinka, ale sprawy nie są takie, jak się wydaje. Załoga odkrywa, że ​​są obserwowani, a nawet manipulowani, i nagle stawką jest znacznie więcej niż tylko ich oceny.

Grapple Dog – 18 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S

Pies chwytakowy – 18 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Ekscytująca pikselowa platformówka 2D, w której będziesz skakać, huśtać się i śmigać przez kolorowe światy i ekscytujące wyzwania, używając poręcznego haka do rozwiązywania trudnych wyzwań jako Pablo, Grapple Dog!

Heidelberg 1693 – 18 listopada zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S / Smart Delivery

Heidelberg 1693 – 18 listopada
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Przejmij kontrolę nad jednym ze słynnych muszkieterów francuskiego króla Ludwika XIV w Heidelberg 1693, wymagająca platformówka akcji 2D osadzona w pełnej zombie wersji XVII-wiecznych Niemiec. Dodaj do gatunku warstwę walki taktycznej, ponieważ musisz planować ataki za pomocą wolno ładującego się muszkietu.

Ultimate ADOM – Caverns of Chaos – 18 listopada

Ultimate ADOM – Jaskinie Chaosu – 18 listopada

Doświadcz nowoczesnego, odświeżonego, tradycyjnego, klasycznego łowcy lochów typu roguelike. Niekończące się, generowane proceduralnie lochy, niezliczone potwory, przeszczepianie, rzemiosło oraz ogromna liczba drzewek umiejętności i przedmiotów pozwalają na nieograniczoną grywalność.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/11/next-week-on-xbox-new-games-for-november-14-to-18/