Przyszłe zestawy Lego Zelda: nasze sugestie dotyczące epickich konstrukcji

Nowe zestawy Lego Zelda wywołują zamieszanie wśród fanów gier wideo. Dowiedz się, które kultowe lokalizacje i postacie ze świata Zeldy można zaadaptować do zestawów Lego.

Las Kokiri i zaginione lasy

Zanurz się w świecie Zeldy dzięki zestawom Lego inspirowanym kultowymi lokalizacjami, takimi jak Las Kokiri i Zaginiony Las. Wyobraź sobie kultowe dioramy bossów lub poznaj kultowe postacie, takie jak Skull Kid.

Wyspa Smoczego Gniazda

Odkryj wyspę Dragon Roost z niesamowitym zestawem Lego. Odtwórz wyspę z jej charakterystycznymi elementami, postaciami plemienia Rito i oczywiście wielkim Valoo. Zanurz się w świecie Wind Waker dzięki temu jedynemu w swoim rodzaju zestawowi.

Czterech Gigantów

Odkryj wyjątkowy zestaw Lego przedstawiający Czterech Gigantów z Maski Majory. Przygotuj się do obrony Terminy przed wschodzącym księżycem z minifigurkami Linka, Skull Kida i Szczęśliwego Sprzedawcy Masek.

Wioska Rito

Poznaj wioskę Rito w szczegółowym zestawie Lego. Odtwórz domy na wzgórzach i szczegóły tej kultowej lokalizacji z serii Zelda. Daj się przenieść do świata Breath of the Wild z odniesieniami takimi jak Szybowiec, Tarcza Hylian i Legendarny Miecz.

Źródło: www.nintendolife.com