Przypomnienie: zestawy LEGO Luigi’s Mansion są już dostępneAktualizacja [Tue 4th Jan, 2022 04:30 GMT]: Trzy zestawy LEGO Luigi’s Mansion są już dostępne. Oto Twoje przypomnienie:


Oryginalny artykuł [Sun 31st Oct, 2021 12:05 GMT]: Niespodzianka! Nintendo i LEGO rozszerzą swoją serię Super Mario, ogłaszając trzy zupełnie nowe zestawy oparte na Rezydencja Luigiego seria.

Chociaż to ogłoszenie zostało ogłoszone w Halloween, tak naprawdę pojawią się dopiero 1 stycznia przyszłego roku. Więc co jest w ofercie? Poniżej znajduje się nazwa każdego zestawu oraz kilka dodatkowych informacji. Zauważalnie, że nie będą zawierały figurki Luigiego – więc najpierw musisz wybrać jego kurs początkowy.

  • Laboratorium i Poltergust
  • Nawiedzaj i szukaj
  • Wejście

„Załóż Poltergust i przygotuj się na pokonanie duchów, rozwiązywanie zagadek i odkrywanie strasznie zabawnych przygód z zestawami LEGO Super Mario™ Luigi’s Mansion™. Już wkrótce…”

„Dodaj trochę przerażającej zabawy do swojego #LEGOSuperMario dzięki tym nowym zestawom Luigi’s Mansion! Wszystkie trzy upiorne zestawy przybywają 01.01.2012!”

Oprócz tej zapowiedzi Nintendo wydało również darmową Strach Metroid demo z okazji Halloween w tym roku, które można pobrać ze sklepu Switch eShop.

Czy odbierzesz któryś z powyższych zestawów Luigi’s Mansion? Zostaw komentarz poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/01/reminder-the-luigis-mansion-lego-sets-are-now-available