Przypomnienie: Mario Strikers: Wydarzenie demonstracyjne „First Kick” Battle League rozpoczyna się w ten weekend


Obraz: Nintendo

Zostało tylko tydzień do rozpoczęcia Mario Strikers: Battle League, Nintendo udostępniło niespodziankę demo gry, która pozwoli Ci zdobyć upieki, zanim 10 czerwca zabrzmi gwizdek.

To ograniczone czasowo demo pozwoli ci wskoczyć do trybu treningowego, aby wypróbować postacie i nowe elementy rozgrywki. Demo jest już dostępne dla członków Nintendo Switch Online, ale ci bez subskrypcji mogą zapisać się na 7-dniowy bezpłatny okres próbny, który będzie obejmował zapisy w chmurze, klasyczne gry i dostęp do gry online.

Gra online jest ograniczona do kilku różnych przedziałów czasowych w weekend 4 i 5 czerwca, które wymieniliśmy poniżej — niektóre będą nieco niepewne w niektórych strefach czasowych, ale trzy dziennie nie są wcale takie złe!

  • Sobota 4 czerwca — 4:00 – 5:00 czasu BST
  • Sobota 4 czerwca — 12:00-13:00 BST
  • Sobota 4 czerwca — 20:00 – 21:00 czasu BST
  • Niedziela 5 czerwca — 4:00 – 5:00 czasu BST
  • Niedziela 5 czerwca — 12:00-13:00 czasu BST
  • Niedziela 5 czerwca — 20:00-21:00 czasu BST

Nintendo ogłosiło również, że gra będzie otrzymywać bezpłatne aktualizacje po premierze. Może wkradnie się za darmo Daisy dla tych z nas, którzy już tęsknią za ubraną na żółto Księżniczką? A może jakieś nowe tryby.

Jeśli nie miałeś okazji, sprawdź nasze wczesne wrażenia z gry, gdy mieliśmy z nią trochę czasu na Nintendo UK:

Czy wypróbujesz demo? Daj nam znać w komentarzach!

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/06/reminder-mario-strikers-battle-league-first-kick-demo-event-starts-this-weekend