Przynieś radość Tamriel podczas wydarzenia New Life Festival w The Elder Scrolls Online


Podczas Festiwalu Nowego Życia (teraz trwającego do wtorku 4 stycznia do godziny 10:00 czasu EST) możesz zdobyć wyjątkowe nagrody w grze i cieszyć się premią do zdobywanych PD, podróżując do namiotu festiwalowego na południe od miasta Windhelm. Tam możesz zdobyć unikalne zadania związane z wydarzeniem, aby pomóc w szerzeniu radości wśród wielu mieszkańców.

Te zadania pozwolą ci wykonać serię świątecznych zadań w całym Tamriel, w tym okazję do rzucania kulami błota w Auridon, ćwiczenie umiejętności otwierania zamków w Marszu Żniwiarza i skok w zamarznięte głębiny Wschodniej Marchii w ramach słynnego Nurku Niedźwiedzia Śnieżnego.

Wykonując codzienne zadania Festiwalu Nowego Życia, otrzymasz premię do zdobywanych PD i otrzymasz jako nagrody specjalne pudełka z prezentami, zawierające mnóstwo nagród związanych z wydarzeniem, w tym style, pamiątki, fragmenty nowego zwierzaka Powderwhite Coney, strony dla nowy styl zimowej zbroi śnieżnego niedźwiedzia i nie tylko. Istnieją również specjalne pisma rzemieślnicze dla tych, którzy mają miłosierne serce — daj do otrzymywania!

Wydarzenie Festiwalu Nowego Życia w ESO

Dołącz do nas w świętowaniu kolejnego niesamowitego roku w The Elder Scrolls Online i pomóż szerzyć radość w każdym zakątku Tamriel. Specjalne zadania, dodatkowe PD i wyjątkowe nagrody czekają podczas Festiwalu Nowego Życia od teraz do wtorku 4 stycznia do godziny 10:00 czasu EST — baw się dobrze!

The Elder Scrolls® Online

Xbox Live

The Elder Scrolls® Online

Bethesda Softworks


790


19,99 USD

5,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Xbox Game Pass

Zawiera podstawową grę The Elder Scrolls Online oraz rozdział Morrowind. Dołącz do ponad 18 milionów graczy w wielokrotnie nagradzanej sieciowej grze RPG dla wielu graczy i poznaj wciąż rozwijającą się historię w nieustającym świecie Elder Scrolls. • ESO WPROWADZA NA Xbox Series X|S – Doświadcz wielokrotnie nagradzanej gry RPG, jak nigdy dotąd, dzięki zmieniającym rozgrywkę funkcjom/ulepszeniom, takim jak tryb wydajności 60 klatek na sekundę, zaawansowane oświetlenie i cienie, ulepszone odbicia, krótsze czasy ładowania i wiele więcej! • ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ – Odkryj drugą erę Tamriel i ciesz się wszystkimi epickimi zadaniami, niezapomnianymi postaciami i niebezpiecznymi wrogami, jakich spodziewasz się w grze Elder Scrolls. • GRAJ NA TWÓJ SPOSÓB – Walcz, twórz, kradnij, oblegaj lub eksploruj. Połącz różne rodzaje broni, zbroi i umiejętności, aby stworzyć własny styl gry. • OPOWIEDZ WŁASNĄ HISTORIĘ – Przeżyj dowolną historię w dowolnej części świata, w dowolnej kolejności – sam lub z przyjaciółmi. • ZAWIERA ROZDZIAŁ MORROWIND – Udaj się na kultową wyspę Vvardenfell i powstrzymaj meteoryt przed uderzeniem w miasto Vivec

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/21/bring-cheer-to-tamriel-new-life-festival-event/