Przyjrzyj się bliżej cytadeli i Garangolm w Monster Hunter Rise: SunbreakMonster Hunter Rise: Sunbreak, „ogromne rozszerzenie” zmierzające do tytułu Switch/PC 30 czerwca, bez wątpienia będzie starało się naśladować sukces rozszerzenia Iceborne, które zostało wcześniej wydane dla Monster Hunter: World na PlayStation 4 / Xbox One / PC. Wybuch informacji w połowie marca przygotował scenę dla tego, co, miejmy nadzieję, będzie ekscytującym dodatkiem.

Capcom kontynuuje konsekwentną promocję ekspansji, a ostatnio podzielił się rozszerzonym spojrzeniem na kluczowe obszary. Na górze strony znajduje się wycieczka po Cytadeli, którą można znaleźć w nowej krainie, która będzie kluczową lokalizacją do wykonywania nowych zadań rangi mistrzowskiej. Ma kilka intrygujących klimatów średniowiecznych / Dark Souls.

Kanał YouTube podzielił się również dłuższym spojrzeniem na walkę z Garangolmem, nowym potworem i jednym z trzech „Lordów” w centrum historii dodatku. Wygląda na powolną, ale potężną, z unikalną cechą uderzania dwoma atakami żywiołów – ogniem i wodą.

Na koniec spójrz na swój pokój na łodzi mieszkalnej, który wygląda dość schludnie!

Przypominamy, że rozszerzenie Sunbreak zostaje odblokowane po początkowej grze końcowej głównego tytułu – aby uzyskać do niego dostęp, musisz ukończyć 7* quest „Serpent: Goddess of Thunder”.

Jest jeszcze mnóstwo czasu na ćwiczenia i przygotowania do DLC Sunbreak – daj nam znać, jeśli planujesz go kupić tego lata.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/04/take-a-closer-look-at-the-citadel-and-garangolm-in-monster-hunter-rise-sunbreak