Przygotuj się na przygodę z „Expeditions: A Mudrunner Game” na Xbox – data premiery i niezbędne wskazówki!

Dowiedz się, jak sprostać wyzwaniom dzikiej przyrody w długo oczekiwanej grze wideo Expeditions: A Mudrunner Game!

Wstęp

Nauka nie ogranicza się do laboratoriów. Niektóre badania wymagają obecności ekspertów w danej dziedzinie, a nawet gromadzenia danych w odległych lokalizacjach. Jako doświadczony odkrywca i pilot będziesz musiał zapuścić się w odległe lasy Karpat lub skaliste wzgórza Arizony w nadchodzącej grze Expeditions: A Mudrunner Game, która ukaże się 4 marca 2024 roku na Xbox Series X|S i Xbox One. Przygotuj się na stawienie czoła wyzwaniom natury, wyruszając w dzicz z pełną prędkością.

Wybierz najlepsze gadżety

Ponieważ Indiana Jones nigdy nie wyruszał na przygodę bez swojego kultowego bata, konieczne jest zabranie ze sobą narzędzi, które pozwolą mu poradzić sobie w każdej sytuacji. Oto niektóre z niezbędnych gadżetów:

– Wyciągarka: Niezbędna do wyjścia z najtrudniejszych sytuacji.
– Sonar: przydatny do poznania wysokości otaczającej wody.
– Dron: Idealny do eksploracji terenu z nieba i wykrywania niebezpieczeństw.

Ale narzędzia i gadżety to nie jedyne wsparcie podczas organizacji wyprawy. Istotny jest także aspekt ludzki.

Zatrudnij zrównoważony zespół

Nawet jeśli siedzisz sam za kierownicą swojego pojazdu, masz u boku cały zespół, który pomoże Ci w Twoich przygodach. Wybierz ostrożnie przed wyjazdem, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces.

Zarządzaj swoimi pojazdami

Kolekcja pojazdów również odgrywa ważną rolę w powodzeniu wyprawy. Kupuj nowe pojazdy za pieniądze zarobione na misjach i dostosowuj je tak, aby radziły sobie w każdej sytuacji.

Zorganizuj swoją bazę

Wreszcie, założenie obozu bazowego to świetny sposób na dostosowanie się do ewentualnych zmian, które mają miejsce podczas misji. Każdy wybór to przygoda, każdy wyjazd, wyprawa.

Teraz, gdy już wiesz, czego się spodziewać podczas eksploracji i jak się przygotować, spakuj torby i zamów w przedsprzedaży grę Expeditions: A Mudrunner Game w sklepie Xbox, aby uzyskać ekskluzywną zawartość i przygotuj się do rozpoczęcia przygody od 5 marca 2024 r. na Xbox Series X|S i Xbox One.

Źródło: news.xbox.com