Przygotuj się na Pokémon Scarlet and Violet z tym nowym zwiastunem przeglądu


Nintendo i Game Freak wydali przeglądowy zwiastun Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, prezentujący ponad pięć minut nowego materiału.

Niedługo po oficjalnym wydaniu dziewiątej generacji Pokémonów w ten piątek, ten przeglądowy zwiastun przygotuje Cię na nadchodzącą podróż przez Paldeę. Trenerzy weteranów rozpoznają wiele tego, co się psuje zwiastun, na przykład jak zaczyna się twoja podróż od wybrania startera, ale ten zwiastun poglądowy zawiera również wiele nowych rzeczy, które dzieją się w tych grach. Obejmuje to fakt, że możesz stawiać czoła siłowniom w dowolnej kolejności, swobodnie eksplorować Paldeę i infiltrować bazy Team Star rozrzucone po całym regionie.

Sprawdź poniżej zwiastun przeglądowy Pokémon Scarlet i Pokémon Violet:

Jak widać, ten zwiastun jest pełen nowych spojrzeń na postacie, które spotkamy w Paldei, nowych Pokémonów do złapania i imprezowania, i nie tylko.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, przeczytaj Informator gry praktyczny podgląd z Pokémon Scarlet lub obejrzyj nasz film na ten temat tutaj. Sprawdź te nowe szczegóły dotyczące pierwszej bitwy Tera Raid, wcześniejszego zakupu Pikachu i nie tylko, a następnie przeczytaj o Greavard, nowym psie typu duch w grach.


Czy zbierasz Pokémon Scarlet czy Pokémon Violet w ten piątek? Daj nam znać i dlaczego w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/15/prepare-for-pokemon-scarlet-and-violet-with-this-new-overview-trailer