Przygotuj się na podróż do Beacon Pines, gdzie jedno słowo może wszystko zmienić


Streszczenie

  • Sosny Beacon to urocza i przerażająca gra przygodowa z mroczną tajemnicą i ciekawym zwrotem akcji: gracz wypełnia luki w historii.
  • Trzyosobowy zespół spędził prawie pięć lat z miłością na rzemiośle Sosny Beacon w historię, którą można opisać jako spotkanie Kubusia Puchatka z Stranger Things.
  • Sosny Beacon premiera 22 września na Xbox One, Xbox Series X|S, PC z systemem Windows 10/11 i Game Pass.

Nadchodząca przygoda gry Ukrywanie Spot Games Sosny Beacon nie jest tak niewinny, jak wygląda na pierwszy rzut oka. Trzyosobowy zespół spędził prawie pięć lat z miłością na rzemiośle Sosny Beacon w historię, którą można opisać jako spotkanie Kubusia Puchatka z Stranger Things.

Nadchodząca gra narracyjna, wydana przez Fellow Traveler, która pojawi się na Xbox One i wraz z Game Pass 22 września, śledzi podróż młodego chłopca o imieniu Luka. Kiedy stary magazyn poza miastem zaczyna świecić, a ludzie znikają, Luka i jego przyjaciele wyruszają, by odkryć przerażające korzenie pod przytulną okleiną ich miasta.

Wcielisz się zarówno jako czytelnik tajemniczej księgi, jak i Luka, główny bohater opowieści. Zwiedzając miasto Beacon Pines, odkryjesz „uroki”, kolekcjonerskie słowa, które można umieścić w narracji, aby całkowicie zmienić rozgrywającą się historię.

Zrzut ekranu Beacon Pines

Zaklęć można nie tylko użyć do zmiany wyniku bieżącej gałęzi historii, ale także do przeskoczenia do zupełnie innego punktu i przepisania historii w drastyczny sposób. Aby poruszać się po wielu gałęziach historii, gra wprowadza Cię do „Kroniki”, interaktywnego ilustrowanego drzewa, które rozgałęzia się i rozszerza w zależności od podjętych decyzji.

Sosny Beacon emanuje tajemnicami czekającymi na ujawnienie. Jak rozwinie się historia Luki? Jego los i los Beacon Pines będą zależeć wyłącznie od słów, które wybierzesz jako gracz.

Zrzut ekranu Beacon Pines

Sosny Beacon premiera 22 września na Xbox One, Xbox Series X|S, PC z systemem Windows 10/11 i Game Pass. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę Hiding Spot Games lub śledź Sosny Beacon oraz Towarzysz Podróżnik na Twitterze.

Sosny Beacon

Xbox Live

Sosny Beacon

Towarzysz Podróżnik

Beacon Pines to urocza i przerażająca przygoda osadzona w tajemniczej księdze. Grasz zarówno jako czytelnik książki, jak i jej główny bohater, Luka. ODKRYJ PRAWDĘ Coś dziwnego dzieje się w starym magazynie, a Luka i jego przyjaciele wydają się być jedynymi, którzy to zauważają. Wymykaj się późno, poznawaj nowych przyjaciół, odkrywaj ukryte prawdy i zbieraj słowa, które zmienią bieg losu! PRZEPISZ PRZESZŁE WYDARZENIA UROKAMI Pomagając Luce badać dziwne wydarzenia w Beacon Pines, zbierzesz specjalne złote talizmany, na każdym z wygrawerowanym słowem. Te amulety mogą być używane w pewnych punktach zwrotnych w historii, aby wypełnić puste słowo i drastycznie zmienić wszystko, co nastąpi. ODKRYJ NOWE ŚCIEŻKI HISTORII Jako czytelnik książki, będziesz poruszać się po punktach zwrotnych historii za pomocą The Chronicle: interaktywnego drzewa opowieści, które rozgałęzia się i rośnie wraz z Twoimi wyborami. Odkrywanie jednego zestawu wydarzeń może odblokować nowe amulety do wykorzystania w innej gałęzi, prowadząc do przeskakiwania w tę i z powrotem między zupełnie różnymi wersjami historii, aby rozwikłać tajemnice sedna Beacon Pines.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/09/prepare-to-journey-to-beacon-pines-where-a-single-word-can-change-everything/