Przygotuj się na piękną podróż z nowym sezonem: zwiastun historii List do przyszłości


Deweloper Scavengers Studio ujawniło w zeszłym miesiącu, że 31 stycznia wypuści Season: A Letter To The Future, a teraz, zaledwie kilka tygodni przed tym, studio wydało wspaniały nowy zwiastun fabularny.

Ten nowy zwiastun to kolejny piękny wgląd w malarski świat Season, dostarczając jednocześnie nowych szczegółów na temat tego, co robi nasz bohater: archiwizuje koniec Ziemi i ostatnich ludzi, którzy wciąż na niej żyją. Stara się uchwycić ich ostatnie chwile w swoim dzienniku i aparatem, starając się dowiedzieć, dlaczego wciąż są w pobliżu i ostatecznie, co ich napędza. To brzmi jak dość emocjonalna podróż.

Sprawdź nowy zwiastun fabularny Season: A Letter To The Future poniżej:

Jak widać, sezon zapowiada się na coś wyjątkowego. Na szczęście nie musimy czekać zbyt długo, aby się o tym przekonać, ponieważ trafi na PlayStation 5, PlayStation 4 i komputery osobiste 31 stycznia.

Dla niewtajemniczonych, Season opowiada o młodej kobiecie przedstawionej w powyższym zwiastunie, która opuszcza odosobnioną wioskę, by po raz pierwszy w życiu odkrywać świat na rowerze. Jej celem jest zebranie wspomnień z tego świata przed wielkim kataklizmem, który wszystko zniszczy.

Powyższy zwiastun ujawnia trzy nowe postacie, a Scavengers Studios podało kilka dodatkowych informacji na ich temat:

  • Kochimłody chłopak, zabiera cię na wycieczkę rowerową po dolinie dzień przed zalaniem.
  • Maytora, artystka outsiderka, dokumentuje historię doliny poprzez swoje rzeźby. Jesteś jedynym świadkiem jej ostatniego kawałka.
  • Sztaluga jest ostatnim mnichem z Doliny Tieng. Pozostawiony przez swoich nauczycieli i przyjaciół Sztaluga czeka w odosobnieniu na zmianę pory roku, nie mając o co się modlić, dopóki nie przybędziesz.

„Ten projekt nie istniałby bez serii cudownych ludzi, którzy tworzą nasz zespół, którzy podnieśli nas i wlali w grę swoje absolutne dusze” – napisali we wspólnym oświadczeniu dyrektor kreatywny gry Kevin Sullivan i główna producentka Margherita Siconnino. „Jesteśmy im bardzo wdzięczni i bardzo podekscytowani faktem, że gracze będą mogli spotkać historie i wspomnienia z szybko gasnącego świata Season. Teraz nadszedł czas na odpoczynek, czas zadzwonić do domu”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sezonu, sprawdź jego zwiastun ujawniający tutaj, a następnie obejrzyj ten zwiastun wydany latem ubiegłego roku.


Czy jesteś podekscytowany sezonem: List do przyszłości? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/12/prepare-for-a-beautiful-journey-with-a-new-season-a-letter-to-the-future-story-trailer