Przygodowa gra akcji Blind Fate: Edo no Yami jest dostępna na Xbox


Witam wszystkich! To jest Aleksandra z 101XP i miło mi ogłosić, że nasza gra Ślepy los: Edo no Yami jest już dostępny dla graczy Xbox! Już teraz możesz wyruszyć w fantastyczną podróż przez postapokaliptyczną Japonię, aby walczyć z zmechanizowanym Yokai i każdym, kto ośmieli się stanąć na drodze prawdziwego wojownika!

Ścieżka samurajów

Wciel się w rolę łowcy demonów Yami. Oślepiony w walce, musi teraz polegać na swoich ulepszonych zmysłach, zaawansowanym technologicznie substytutu jego dawnego wzroku. Yami został wszczepiony w czujniki, aby dostrzec otaczających go wrogów, oraz w maskę Oni, która przetwarza dane środowiskowe w celu projekcji symulacji świat zewnętrzny.

zrzut ekranu

Masz do dyspozycji niezawodny ostry miecz i śmiercionośną armatę wbudowaną w twoją rękę, w stylu pełnego berserka. Dzięki tym narzędziom przebijesz się przez hordy nieustępliwych wrogów. Wykorzystaj liczne kombinacje ataków, aby ogłuszyć wroga, a następnie wykonaj efektowny ruch kończący. Zostań ślepym ostrzem zemsty w tej nowej brutalnej rzeczywistości!

zrzut ekranu

Nowy świat, stare problemy

To odległa przyszłość, a miasta Japonii leżą w ruinach, rządzone przez szogunat i ich obłąkane maszyny. Okres Nowego Edo łączy niesamowitą futurystyczną technologię z tradycyjnym japońskim folklorem. Cyberpunkowa estetyka opuszczonych ośrodków miejskich istnieje obok opuszczonych wiosek i starożytnych świątyń… Ale co się stało z tym światem? Dowiedz się, odkrywając historię własnej przeszłości Yami.

zrzut ekranu

Użyj swoich implantów, aby odkryć liczne sekrety rozsiane po różnych lokalizacjach w grze, a następnie ulepsz swoje statystyki i umiejętności, aby stać się silniejszym i zapewnić sobie przetrwanie w tej krainie rozkładu i niebezpieczeństwa.

zrzut ekranu

A Maszyny Róża z Proch…

Przygotuj się na walkę z mechanicznym zagrożeniem przez całą przygodę. Roboty wszystkich kształtów i rozmiarów, które okazały się bardziej przystosowalne niż ludzie, zagarnęły dla siebie spaloną ziemię. Czapią się w cieniu, ale to nie ma większego znaczenia dla naszego ślepego bohatera, więc wezwij swoje czujniki, aby ujawniły prześladującego Yokai! Te demoniczne urządzenia nadal emitują ciepło, zapach i dźwięk. Umiejętnie przełączaj się między implantami, aby śledzić wrogów i zmuszać ich do walki na twoich warunkach. Pokonaj zwykłych przeciwników i okrutnych bossów, a następnie zdobądź łupy z polowania pod względem danych i wiedzy!

zrzut ekranu
zrzut ekranu

Czy możesz ufać swoim uczuciom, prawdziwym czy sztucznym? Czy świat wokół ciebie naprawdę jest taki, jakim się wydaje, czy też jesteś wprowadzany w błąd? Bawić się Ślepy los: Edo no Yami i poznaj prawdę sam! Dostępne już teraz dla wszystkich graczy Xbox!

zrzut ekranu

Ślepy los: Edo no Yami

Xbox Live

Ślepy los: Edo no Yami

101XP


7

$19,99

To nowy, mroczny i pełen maszyn okres Edo, a szogunat rządzi Japonią swoją sprawiedliwą, ale bezlitosną ręką: tobą. Wykonujesz rozkazy. Jesteś posłuszny. Zabij. Dopóki nie stracisz wzroku i musisz nauczyć się „czuć” świat na nowo… — Świat danych i kłamstw Maska Oni tworzy symulację otaczającego Cię świata, ale stąpaj ostrożnie: stare dane Ci pokażą tylko zwodnicze echa przeszłości. — Miecze śpiewają niewidzialne Nawet ślepy jesteś nie do powstrzymania. Użyj różnych czujników, aby wykryć wrogów i zidentyfikować ich słabe punkty, a następnie zmiażdżyć ich z prędkością błyskawicy. — Robotyczne opowieści ludowe Japonii Odkryj historię dziesiątek robotycznych wersji japońskich stworzeń ludowych! Znajdź ich słabości i zniszcz każdego niszczycielskim finiszerem! — Dawno utracona wiedza mechaniczna Twoje czujniki przebijają zasłonę przeszłości. Użyj dźwięku, zapachu i ciepła, aby odkrywać świat, odkrywając wieki tradycji i prowadząc Yamiego w jego mściwej, opartej na historii podróży.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/16/the-action-adventure-game-blind-fate-edo-no-yami-is-already-available-on-xbox/