Przeżyj wszechogarniającą rewolucję w Call of Duty: Black Ops 6

Call of Duty: Black Ops 6: Nowa funkcja „omniruchu”.

Nowa funkcja „omnimovement” w Call of Duty: Black Ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 wprowadza w tym roku nową funkcję o nazwie „omnimovement”, która pozwala graczom biegać, skakać i nurkować w dowolnym kierunku. Zdaniem dyrektora produkcji Treyarch, Yale’a Millera, funkcja ta powinna w przyszłości stać się standardem w grach Call of Duty.

Działanie i odbiór funkcjonalności

W wywiadzie grupowym, w którym wzięło udział VGC, Miller powiedział, że „czas pokaże”, czy system wszechstronności zostanie doceniony i przyjęty przez graczy. Dodał, że ludzie mogą uznać tę funkcję za atrakcyjną po części dlatego, że jest oparta na rzeczywistości, a nie na fikcji. Miller oczekuje również, że gracze odkryją możliwości oferowane przez system wszechruchów, stąd Treyarch jest podekscytowany uruchomieniem wersji beta Black Ops 6 w celu zebrania opinii.

Standaryzacja funkcjonalności

„Mamy nadzieję, że stanie się to normą. Myślę, że jeśli będzie naprawdę dobrze, nie będzie to tylko standard w innych grach Call of Duty. Mamy nadzieję, że będzie to również postrzegane w ten sposób” – powiedział Miller. Black Ops 6 zadebiutuje 25 października na konsolach Xbox i PlayStation, a także na PC. Długość kampanii jest mniej więcej taka, jakiej można się spodziewać i nie, nie będzie to 300 GB.

Źródło: www.gamespot.com