Przeżyj ponownie wyzwania i zwycięstwa Senny w Horizon Chase Turbo: Senna Forever


Ayrton Senna, legendarny i szanowany brazylijski kierowca wyścigowy, zmienił historię podczas swojej inspirującej, zwycięskiej kariery. Senna jest nadal znany jako jeden z najbardziej kultowych kierowców wszech czasów z wielu aspektów: jego techniki, charyzmy, przykładu i wytrwałości. Nie przez przypadek Senna była szanowana przez wszystkich, od zagorzałych fanów po najbardziej zdeterminowanych rywali.

Teraz możesz uczcić jego pamięć i ponownie przeżyć jego najbardziej niesamowite kroki w napędzanej nostalgią grze wyścigowej w stylu arcade. Jeśli już grasz Horizon Chase Turbo, czas świętować. Ale jeśli tego nie zrobisz, to rozszerzenie jest wspaniałym powodem, aby zacząć odkrywać tę klasyczną i nagradzaną grę.

Horizon Chase Turbo: Senna na zawsze jest największym do tej pory rozszerzeniem gry, debiutującym całkowicie nowym zestawem samochodów, torów i funkcji inspirowanych karierą Senny — a wszystko to dzięki partnerstwu i wsparciu Senna Brands. Część zysków uzyskanych z rozbudowy zostanie również przeznaczona na wsparcie programów edukacyjnych Instytutu Ayrtona Senny. Świetnie, prawda?

Pozwól, że pokażę Ci niektóre z głównych funkcji, które na Ciebie czekają. Pełna przepustnica!

Tryb kariery pozwala poczuć najbardziej kultowe wyzwania i zwycięstwa Ayrtona Senny.

Wyobraź sobie, że wcielasz się w Sennę w rozgrywce z widokiem z pierwszej osoby, w kampanii specjalnie skoncentrowanej na najważniejszych momentach jego podróży do chwały? – to tryb kariery, główna cecha tego dodatku. Graj w 5 różnych rozdziałach, z których każdy ma określoną liczbę kluczowych wyścigów w oparciu o jego życiową karierę – przeżywając na nowo rzeczywiste momenty każdej siatki, punkty kontrolne, które nazywamy „Senna’s Marks”, które również możesz ukończyć!

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Opanuj pogodę i daj się rozpoznać.

Czy wspomniałem, że zostałeś „Mistrzem Deszczu” za ich ukończenie? Tak! Senna był znany jako Mistrz Deszczu, ponieważ był jeszcze bardziej przerażający podczas wyścigów w deszczową pogodę – czy Ty też skorzystasz? Jest tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć.

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Niepowtarzalny dreszczyk w kokpicie.

Po raz pierwszy w historii Horizon Chase Turbo, będziesz mógł poczuć ciepło chwili z wnętrza kokpitu. Musisz wypróbować nasz zupełnie nowy widok pierwszoosobowy, funkcję dostępną wyłącznie w tym rozszerzeniu, z której możesz opcjonalnie skorzystać. Jak bardzo jest to zabawne?

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Starannie dobieraj strategie, tak jak zrobiła to Senna.

Zwykle w Horizon Chase Turbo, twoją strategią był wybór samochodu przed wyścigiem. Cóż, tym razem jesteś Senną, więc używasz samochodów inspirowanych tymi, którymi jeździł. Aby jednak zachować aspekt strategii, stworzyliśmy nową mechanikę o nazwie Strategie wyścigowe. Przed każdym wyścigiem musisz wybrać, na którym się skupić: ulepszone opony, zaawansowana aerodynamika czy specjalne paliwo.

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Zabawa trwa wiecznie: tryb mistrzostw z nieprzewidywalnymi wyzwaniami.

Dobra wiadomość dla tych, którzy martwią się o grywalność. Tryb mistrzostw zapewni Ci 100% pokrycie 18 różnymi i grywalnymi drużynami do wyboru oraz trzema kategoriami, w zależności od rodzaju wyzwania, którego szukasz. Wszystkie wyścigi tutaj zawierają losowych zawodników, trasy i pogodę, więc nigdy nie wiesz, co nadchodzi.

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Wiele nowych samochodów czeka.

Ochłonąć! Wiele nowych samochodów jest również dostępnych do odblokowania! W trybie kariery pojawi się 6 nowych, a także ponad 30 różnych innych grywalnych samochodów do wyboru w trybie mistrzostw. Urocze, co?

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Uwielbiamy zapach opon o poranku.

Pamiętasz, kiedy jako dzieci siadaliśmy razem na kanapie, żeby się bawić? To było coś, prawda? Przywróciliśmy to uczucie! Możesz zagrać Horizon Chase Turbo: Senna na zawsze z maksymalnie 4 lokalnymi graczami, również z losowymi rzeczami z trybu mistrzostw. Ale przekąski są na ciebie!

Więc jesteś podekscytowany? Bo na pewno jesteśmy. Kup teraz, bądź szybki i zapewnij sobie miejsce na starcie! Horizon Chase Turbo – Senna Forever jest już dostępny w sklepie Xbox Store na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Podziel się szybkością, nostalgią i zabawą: otaguj Horizon Chase na kanałach społecznościowych z hashtagiem #SennaForever, aby dołączyć do rozmowy.

Horizon Chase Turbo - Senna Forever

Horizon Chase Turbo – Senna Forever

AQUIRIS


1

5,99 USD

PRZEŻYJ NAJWIĘKSZE MOMENTY AYRTONA SENNY W grze Horizon Chase Turbo – Senna Forever podążysz śladami legendarnego brazylijskiego kierowcy w emocjonującym trybie kariery dla jednego gracza, składającym się z 5 rozdziałów. Poczuj ciepło chwili z wnętrza kokpitu dzięki zupełnie nowemu widokowi pierwszoosobowemu (specyficzne dla Senny Forever). Dokonuj trudnych wyborów dzięki nowej mechanice strategii wyścigowych (specyficzne dla Senny Forever), wybierz konfigurację samochodu, biorąc pod uwagę każdy tor wyścigowy i warunki pogodowe. Ścigaj 130 punktów Senny w trybie kariery, starając się osiągnąć wybitne, historyczne osiągi kierowcy. STAŃ SIĘ LEGENDĄ Wybierz jedną z 18 różnych drużyn i zdominuj światowe wyścigi na torach w trzech różnych kategoriach w trybie mistrzostw. Odblokuj ponad 30 samochodów do gry w tym trybie gry. WYŚCIGÓW NIEOGRANICZONE MISTRZOSTWA ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI Grając sam lub z maksymalnie 4 lokalnymi graczami, przeżyj wyjątkowe przejazdy w każdych mistrzostwach z nieprzewidywalnością losowych warunków pogodowych, torów i konkurentów.

Horizon Chase Turbo

Xbox Live

Horizon Chase Turbo

Aquiris Game Studio


66

19,99 USD

HOŁD DLA KLASYCZNYCH WYŚCIGÓW ARCADE Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa inspirowana wielkimi hitami lat 80. i 90., takimi jak Out Run, Top Gear, Rush. Odtwarza klasyczną rozgrywkę zręcznościową i oferuje nieograniczone prędkości zabawy. POWRACA TRYB WIELOOSOBOWY NA KANAPIE Horizon Chase Turbo oferuje tryb dla wielu graczy na podzielonym ekranie, który ratuje nostalgię gry z najlepszymi przyjaciółmi siedzącymi na kanapie przez całą noc. 16-BITOWA GRAFIKA ODKRYTA NA NOWO Horizon Chase Turbo jest inspirowany przeszłością, nie rezygnując ze współczesności. Będziesz pilotować swój samochód przez niezwykłe miejsca, obserwując zachodzące słońce, stawiając czoła deszczowi, śniegowi, popiołom wulkanicznym, a nawet silnym burzom piaskowym. BARRY LEITCH, LEGENDA Horizon Chase Turbo przedstawia Barry’ego Leitcha, muzyka odpowiedzialnego za ścieżki dźwiękowe klasycznych gier wyścigowych Lotus Turbo Challenge, Top Gear i Rush.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/22/horizon-chase-turbo-senna-forever-available-now/