Destiny 2 – Sezon Głębin, nowe aktualizacje i fabuła | Przewodniki i aktywności sezonowe

Nadszedł drugi sezon 2023 Destiny 2 – Sezon Głębin

Po Season of Defiance skupiającym się głównie na Ziemi, Season of the Deep przenosi uwagę z powrotem na Tytana i tajemnice czające się w jego wodach. Minęło dużo czasu, odkąd Strażnicy odwiedzili zaatakowane przez Rój struktury Tytana, a Bungie drażni się z historią, która dotyczy starożytnego wroga Świadka, który nazywa księżyc Saturna swoim domem. Nowy sezon potrwa od 23 maja do 22 sierpnia.

Aktualizacje do Destiny 2

Sezon 21 wprowadza szereg aktualizacji do Destiny 2, począwszy od przeróbek egzotycznych pancerzy i egzotycznych broni, przeprojektowanych tarcz wrogów i nowego artefaktu sezonowego, który zapewnia wspaniałe korzyści dla podklasy Arc. Jak zwykle możesz również spodziewać się zdobycia sprzętu dzięki darmowym i premium poziomom przepustki sezonowej, dodania nowego przedmiotu egzotycznego do swojej kolekcji i wzięcia udziału w cotygodniowych misjach, które dodatkowo rozwijają toczącą się historię Lightfall.

Przewodniki

Każdy sezon Destiny 2 niesie ze sobą nowe sekrety, a jeśli chcesz je odkryć, możesz tu wrócić, aby znaleźć nowe przewodniki i solucje dotyczące całego Sezonu Głębin. Zaglądaj tu często, aby zobaczyć odświeżoną listę funkcji, gdy zagłębimy się w nową fabułę i wody Tytana.

Fabuła Sezonu Głębin

Zastępca dowódcy Sloane pojawił się ponownie wraz z Tytanem, a Season of the Deep skupi się na pomocy jej w wzmocnieniu jej więzi z Ahsą, ocalałą z The Witness, która żyje w metanowych oceanach księżyca Saturna. Ta historia rozwinie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy i poprowadzi Strażników w głąb, aby odkryć tajemnice z przeszłości i dowiedzieć się więcej o pochodzeniu Świadka.

Aktywność sezonowa

Salvage to nazwa nowej aktywności sezonu 21. W tej sezonowej aktywności maksymalnie sześciu graczy połączy siły, aby zbadać obiekty Złotego Wieku na Tytanie, odzyskać cenną technologię i obronić te skarby przed siłami Xivu Aratha. Podobnie jak poprzednie zajęcia sezonowe, Salvage ma wiele etapów, które kończą się walką