Przewodnik po New World Crafting: Jak tworzyć lepsze narzędzia do zbierania


Crafting to ogromna część Amazon MMO New World. W sumie jest 17 umiejętności związanych z rzemiosłem, od wyrębu i górnictwa po kowalstwo broni i tworzenie biżuterii. Podczas gdy wytwarzanie dużych ilości przedmiotów można wykonać stosunkowo szybko, zebranie niezbędnych zasobów może być czasochłonne. Aby ściąć drzewo, będziesz musiał wyrąbać je siekierą. Aby oskórować zwierzę, musisz obejrzeć długą animację skórowania. Cały proces można przyspieszyć i ułatwić dzięki lepszym narzędziom do zbierania. Może to nie brzmieć dużo, ale posiadanie lepszych narzędzi sprawia, że ​​bieganie po niezbędne zasoby jest znacznie mniej uciążliwe. Oto, jak wyposażyć się w coraz lepsze narzędzia podczas przemierzania świata Aeternum.

Tworzenie lepszych narzędzi, gromadzenie lepszych metali

Aby stworzyć lepsze narzędzia zbierackie, zasadniczo wystarczy znaleźć coraz lepsze rodzaje metalu. Receptura dla każdego narzędzia pozostaje taka sama, z wyjątkiem zamiany typu wlewka na zasób wyższej jakości. Na przykład do żelaznego siekiery do drewna potrzebne są dwie szorstkie skóry, trzy drewno i 12 sztabek żelaza. Wymogi dotyczące skóry i drewna pozostaną takie same podczas tworzenia stalowej siekiery do drewna, ale będziesz potrzebować stalowych wlewków zamiast żelaza. Lepsze typy narzędzi znacznie zwiększają prędkość zbiorów. Żelazny topór do wyrębu ma prędkość zbierania 125%, podczas gdy ulepszenie do stalowego toporu może zwiększyć prędkość zbierania o 250%. Upewnij się, że rozwijasz swoje umiejętności wydobycia i wytapiania przy każdej okazji, aby móc zbierać rzadsze metale i przekształcać je w wlewki.

Upewnij się, że utrzymujesz wysoki poziom inżynierii

Brak podpisu

Aby tworzyć narzędzia wyższego poziomu, musisz podnieść swoje umiejętności inżynierskie. Narzędzia żelazne nie mają wymagań na poziomie inżynieryjnym, ale zaczynając od narzędzi stalowych, potrzebujesz poziomu inżynierskiego 50, aby tworzyć lepsze narzędzia, a wymagania dotyczące poziomu umiejętności rosną wraz z lepszymi rodzajami metalu. Skorzystaj z okazji, aby stworzyć przedmioty niższego poziomu, aby pomóc Ci utrzymać wysoki poziom umiejętności. Pamiętaj, że nie musisz posiadać wysokich umiejętności inżynieryjnych, aby korzystać z narzędzi, a jedynie samodzielnie je wytwarzać.

Dodaj dodatki do swoich narzędzi, aby uzyskać dodatkowe wyniki

Aby uzyskać jeszcze lepsze narzędzia, spróbuj dodać profity i Merkuriusza podczas tworzenia nowego zestawu sprzętu. Specjalne zasoby i Merkuriusz mogą być używane podczas tworzenia, aby zapewnić przydatne dodatkowe profity, takie jak zwiększona wytrzymałość, dodatkowe zebrane zasoby lub większa prędkość zbierania. W przypadku narzędzi, których prawdopodobnie będziesz używać przez przyzwoity czas, takich jak stal, zdecydowanie warto zainwestować kilka dodatkowych zasobów, aby uzyskać przydatne bonusy.

Nie masz ochoty na tworzenie? Zdobądź narzędzia od kogoś innego

Chociaż tworzenie własnych narzędzi zawsze jest przyjemne, nie jest to wymagane. Jeśli masz znajomego z wyższym poziomem umiejętności inżynierskich, może po prostu zrobić dla ciebie nowy zestaw narzędzi. Jeśli nie jest to możliwe, jak wiele przedmiotów w New World, możesz też po prostu kupić narzędzia od innych graczy za pośrednictwem punktu handlowego gry (domu aukcyjnego). Jednak w zależności od tego, jakiego rodzaju narzędzia szukasz i kiedy, może to być drogie. Odpowiednio zaplanuj swój portfel.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/new-world-crafting-guide-how-to-make-better-gathering-tools/1100-6496789/?ftag=CAD-01-10abi2f