Guardian Games 2023: Poradnik zdobywania nagród i przedmiotów egzotycznych

Guardian Games 2023: poradnik zdobywania medalionów, zbroi, nowego karabinu zwiadowczego i przedmiotu egzotycznego

Coroczne wydarzenie Destiny 2 Guardian Games powróciło w 2023 roku i zawiera pewne poprawki, nowe nagrody do zdobycia oraz kartę wydarzenia. Jak zawsze, jest to wydarzenie oparte na klasach, w którym Tytani kontra Czarnoksiężnicy kontra Łowcy o prawa do przechwalania się przez następny rok. Oto pełne podsumowanie tego, co musisz wiedzieć o zdobywaniu medalionów, punktowaniu w trybie supremacji i zdobywaniu nowego karabinu zwiadowczego, egzotycznego wróbla i katalizatora pozornego spadkobiercy.

Jak rozpocząć gry Strażników

Aby rozpocząć, odwiedź Wieżę i porozmawiaj z Evą Levante. Wieża została ozdobiona mnóstwem dekoracji przypominających igrzyska, a Eva będzie głównym sprzedawcą podczas całego wydarzenia.

Eva da ci nowy przedmiot klasowy Guardian Games i powinieneś mieć go na wyposażeniu podczas wydarzenia. Ukończenie aktywności z wyposażonym w ten przedmiot klasowy zapewni ci medaliony, czyli walutę używaną do pchania twojej klasy ku zwycięstwu i zdobywania nagród. Należy również pamiętać, że przedmiot klasowy jest wymagany do robienia postępów w niektórych zleceniach oferowanych przez Evę.

Nowa zbroja Guardian Games i karabin zwiadowczy Strand

Eva w końcu poprosi cię o rozmowę z Zavalą i Shaxxem, aby uzupełnić zakres wydarzenia, ale będziesz chciał się upewnić, że kupisz swoją pierwszą kartę od Evy. To odblokuje możliwość kupowania zleceń Guardian Games i pozwoli Ci rozpoc