Przewodnik, jak pomyślnie rozpocząć przygodę z Sand Land na Xbox Series X|S

Sand Land: Przewodnik dla początkujących

Świat Sand Land, wyobrażony przez nieżyjącego już Akirę Toriyamę, jest krainą piasku. To epicka gra RPG akcji, w której ludzie i demony jednoczą się, aby ocalić swój rozpadający się świat.

W Sand Land wcielisz się w Księcia Demonów Belzebuba. W towarzystwie swoich przyjaciół, szeryfa Rao i demonicznego złodzieja, wyruszasz na poszukiwanie „Legendarnego Źródła”, które mogłoby przywrócić wodę w regionie.

Gra przenosi Cię do świata dotkniętego wielką katastrofą ekologiczną, pozostawiając jego ziemie jałowe, a mieszkańców spragnionych.

Wskazówki na początek

Zainwestuj wcześnie w szeryfa Rao, aby ułatwić walkę swoim czołgiem. Jego aktywne umiejętności pomagają zadawać obrażenia, a umiejętności pasywne zapewniają ulepszenia i wzmocnienia. Szczególnie przydatna jest jego umiejętność Walki Pojazdowej, podobnie jak Trujący Gaz, który dezorientuje wrogów.

Rozważ ewolucję Złodzieja, aby uzyskać więcej komponentów i kredytów potrzebnych do postępu. Jej umiejętności pasywne zwiększają liczbę łupów i pieniędzy, co jest przydatne przy zakupie komponentów od sprzedawców gry.

Nie zaniedbuj punktów zaopatrzenia w wodę, aby naładować swoje życie i wskaźnik wody, jednocześnie odblokowując miejsca szybkiej podróży. Zaoszczędzi to czas podczas podróży i wykonywania zadań.

Zbuduj swoje miasto

Zaktualizuj swoje miasto wcześniej, aby mieć solidne podstawy. Przekonaj NPC do osiedlenia się w Twoim mieście, otwierania sklepów i wykonywania zadań zapewniających niezbędne materiały do ​​postępu.

Regularnie wchodź w interakcję z kupcami i sprzedawcami, aby zdobywać materiały potrzebne do tworzenia i ulepszania pojazdów. Miejski targ złomu i sprzedawcy będą przydać się przez całą grę.

Krótko mówiąc, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby dobrze rozpocząć przygodę w Sand Land, grze dostępnej już dziś na Xbox Series X|S.

Źródło: news.xbox.com