Przewodnik gracza po nowym Bing opartym na sztucznej inteligencji


Streszczenie

 • Nowy Bing oparty na sztucznej inteligencji jest teraz w wersji zapoznawczej i możesz być zaskoczony, ile wie o twoich ulubionych grach na Xbox i PC.
 • Oto pięć początkowych zapytań, które należy zadać Bing, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać wrażenia z gry.
 • Jeśli podobają Ci się odpowiedzi znalezione w usłudze Bing, pamiętaj, aby skorzystać z linków źródłowych, aby uzyskać więcej informacji.
 • Nowa usługa Bing jest w wersji zapoznawczej, a my nadal zbieramy opinie i stosujemy te nauki, aby z czasem ulepszyć środowisko.

Wielu z nas korzystało z wyszukiwarki w pewnym momencie swojego życia, aby znaleźć sposób na uzyskanie przewagi w naszych ulubionych grach. Od próby zabicia pierwszego bossa Pierścień Eldenówdo znajdowania wszystkich kul zwinności w klasycznych grach, takich jak Rozprawalub do czego służą najlepsze profity Nowoczesna wojna II. Ale nigdy nie mieliśmy czegoś tak wyjątkowego, jak nowy, oparty na sztucznej inteligencji Bing jako nasz drugi pilot do gier i jego bogactwo wskazówek, ciekawostek i technicznego know-how. Dzięki nowej usłudze Bing uzyskasz lepsze wyszukiwanie, pełniejsze odpowiedzi na pytania związane z grami, nowe możliwości czatu do głębszej eksploracji oraz możliwość tworzenia treści.

Nowy Bing oparty na sztucznej inteligencji został zaprojektowany, aby pomóc Ci znaleźć informacje, których szukasz, poprzez rozszyfrowanie skomplikowanych pytań, z jasnymi odpowiedziami w połączeniu z zaskakująco szczegółowymi odpowiedziami. Wie też cholernie dużo o grach wideo. Tak bardzo, że chcieliśmy naprawdę sprawdzić jego wiedzę o grach, zadając kilka trudnych pytań, aby zobaczyć, jaki rodzaj odpowiedzi uzyskamy. Wyniki, które możesz sam wypróbować, zapisując się na listę oczekujących, były naprawdę imponujące.

Aby pomóc Ci rozpocząć interakcję z tym nowym i innowacyjnym narzędziem, zebraliśmy kilka skutecznych sposobów przetestowania nowego Bing, aby pomóc Ci nie tylko rzucić wyzwanie jego poświadczeniom w grach, ale także znaleźć potencjalne nowe sposoby korzystania z niektórych twoje ulubione gry. Pamiętaj, aby podzielić się swoją opinią, abyśmy mogli dalej ulepszać to doświadczenie.


Przydatne informacje na początek


 • Nie martw się, próbując być hiperkonkretnym w swoim pytaniu. Nowy Bing nie zawaha się zadać dodatkowych pytań, które pomogą znaleźć odpowiedź, której szukasz.
 • W związku z tym nie zostawiaj Bing w zawieszeniu! Może mieć dodatkowy temat związany z grą, o którą pytasz.
 • Bing zawsze pokaże Ci, skąd czerpie informacje, więc jeśli podobają Ci się niektóre z otrzymywanych odpowiedzi i chcesz uzyskać więcej szczegółów, nie zapomnij sprawdzić źródeł, z których pobiera Bing. Twoja następna ulubiona witryna może być dostępna za jednym kliknięciem!
 • Zobacz, jak kreatywnie możesz wykazać się, rozmawiając o grach z Bing — niektóre wyniki mogą Cię zaskoczyć!
 • Zarejestruj się tutaj w Bing aby dołączyć do listy oczekujących na dostęp do nowego Bing.

„Opowiedz mi o…”


Obecnie jest tak wiele unikalnych gier na konsole i komputery PC. Chociaż dostępnych jest wiele informacji o tym, które gry są to, co najlepsze, czasami nasze gusta i to, na co mamy ochotę, mogą być nieco bardziej szczegółowe. Bing może również pomóc Ci to wydobyć, na podstawie wyglądu gry, tego, kto jest w niej obecny, lub tego, ile czasu zajmuje jej ukończenie. Oto kilka przykładów do samodzielnego wypróbowania:

 • „Opowiedz mi o najlepszych grach fabularnych w stylu cyberpunk na konsolę Xbox”.
 • „Opowiedz mi o najlepszych grach akcji, w które można grać w maksymalnie 10 godzin”.
 • „Opowiedz mi o najlepszych grach z bohaterką na Xbox”.

„Co jest dla mnie najlepsze ______?”


Zasób odpowiedzi na czacie oparty na sztucznej inteligencji Bing

Strategie mają różne kształty i rozmiary w grach i nietrudno jest znaleźć opinie na temat najlepszego wyposażenia, postaci i drzewka umiejętności. Ale czy są to najlepsze wybory dla Ciebie? Możesz zacząć od podstawowego pytania, ale to kolejna interakcja, która pozwoli Bing poprowadzić Cię do najlepszych wyborów, jak określić, a nawet jakie gry sprawdzić.

Oto, o co zapytaliśmy:

 • „Jakie wyposażenie powinienem użyć Strefa wojny 2.0 multiplayer?”
 • „Która postać z Overwatch jest dla mnie najlepsza?
 • „Jakie korzyści najlepiej wykorzystać Cyberpunka 2077?”
 • „Które gry Xbox Game Pass mogą mi się spodobać?”

„Gdzie mogę znaleźć…?”


Zasób odpowiedzi na czacie oparty na sztucznej inteligencji Bing

Bing może pomóc Ci znaleźć wiele rzeczy w Twoich ulubionych grach, na przykład, gdzie znajduje się każda tajna broń Fortnitegdzie znajdują się dzienniki Tall Tales Morze złodziei, a nawet może pomóc Ci znaleźć kluczyki do samochodu (w pewnym sensie). Ale co, jeśli to, czego szukasz, nie przychodzi ci od razu do głowy. Znasz ten typ, na przykład ten jeden quest, w którym jest ten facet, który zrobił tę jedną rzecz z ognistym mieczem tego jednego razu? Aby rozpocząć drążenie tego, aby pomóc nam znaleźć właściwą odpowiedź, zapytaliśmy:

 • „Gdzie mogę znaleźć niebieską damę z kosmosu Efekt masowy 3?”
 • „Gdzie mogę znaleźć listę Fallout 3 zadania zaczynające się na literę J?
 • „Gdzie mogę znaleźć to jedno zadanie, w którym jest ten facet, który pewnego razu zrobił tę jedną rzecz z ognistym mieczem?” (Twoje odpowiedzi uzupełniające będą kluczowe w przypadku czegoś takiego!)

„Podsumuj mi…”


Zasób odpowiedzi na czacie oparty na sztucznej inteligencji Bing

Oprócz niesamowitych światów, gry mogą mieć złożone i ewoluujące historie, które mogą wydawać się nieco trudne do śledzenia podczas grania. Nie wspominając o tym, że musimy w pewnym momencie odłożyć ten kontroler i wrócić do akcji innego dnia. Czasami ten dzień zamienia się w miesiące, a może nawet lata. A więc, czy nie byłoby miło otrzymać podsumowanie tego, jak daleko jesteś w grze bez konieczności zaczynania od nowa? Nowy Bing jest tutaj, aby pomóc. Oto kilka przykładów, z których zaczerpnęliśmy:

 • „Daj mi podsumowanie Ni No Kuni: Gniew Białej Czarownicy do rozdziału 4”.
 • „Daj mi podsumowanie Wiedźmin 3 po 20 godzinach”.
 • „Przedstaw mi streszczenie każdej fabuły kampanii w serii Halo”.

„Jak ja…?”


Zasób odpowiedzi na czacie oparty na sztucznej inteligencji Bing

Podczas gdy Bing z pewnością może nam pomóc w uczeniu się, jak pokonywać najgorszych złoczyńców w grach (np. „Jak pokonać Malenię w Pierścień Eldenów?”), Chcieliśmy pójść w nieco innym kierunku: co by było, gdyby pomogło nam to nauczyć się tworzyć coś namacalnego z naszych ulubionych gier? W końcu nauka robienia czegoś nowego może być jedną z najfajniejszych rzeczy w życiu, a jeśli pochodzi ze świata naszych ulubionych gier, to jeszcze lepiej! Więc wzięliśmy to pod uwagę, podając kilka przykładów, które również możesz wypróbować:

 • „Jak zrobić ciasto takie jak to, które pojawia się w Portal?
 • „Jak zrobić zabawkowy miecz na podstawie projektu znalezionego w Skyrim?”
 • „Jak przygotować posiłek na podstawie przepisów na ramen znalezionych w Yakuza: Jak smok?”

Mamy nadzieję, że te obszerne przykłady pomogą Ci rozpocząć własne pytania i interakcje z tym niesamowitym nowym narzędziem do codziennego użytku (zwłaszcza w grach). Nie bój się być dziwnym: jakie gry podobałby się Marcusowi Fenixowi? Bing ma odpowiedź. Możesz nawet poprosić o własny, spersonalizowany 3-dniowy skład w stylu festiwalu muzycznego… ale z grami, które pojawią się w tym roku zamiast artystów muzycznych.

Pamiętaj tylko, aby przejść do źródła informacji, aby odkryć nowe i interesujące strony internetowe, których być może nigdy wcześniej nie odwiedzałeś. Jeśli nie masz jeszcze dostępu do nowego Bing, dołącz do listy oczekujących tutaj. Miłego szukania!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/10/the-gamers-guide-to-the-new-ai-powered-bing/