Przewodnik Forspoken przedsprzedażowy: Zdobądź darmowe etui Steelbook


Po wielu opóźnieniach nadchodząca gra RPG akcji Square Enix Forspoken jest już prawie dostępna. Premiera Forspoken na PS5 i PC we wtorek, 24 stycznia. Jeśli interesuje Cię Forspoken, nadal możesz zamówić kopię w przedsprzedaży, aby otrzymać ją w dniu premiery. Oprócz fizycznej edycji na PS5 możesz zamówić w przedsprzedaży kopię cyfrową na PS5 lub PC. Alternatywnie możesz wydać pieniądze na edycję Digital Deluxe, która zawiera mnóstwo dodatkowej zawartości w grze. Niezależnie od tego, którą wersję zamówisz w przedsprzedaży, otrzymasz premie za zamówienie w przedsprzedaży. Best Buy oferuje nawet bezpłatną skrzynkę ze stali dla tych, którzy zamówią w przedsprzedaży.

Forespoken to gra RPG akcji osadzona w rozległym świecie fantasy o nazwie Athia. Gracze kontrolują Frey, młodą kobietę, która w magiczny sposób zostaje przeniesiona ze współczesnego Nowego Jorku do Athii bez ostrzeżenia. Frey nie tylko zostaje wrzucona do dziwnej krainy, ale otrzymuje również specjalne zdolności dzięki magicznej bransoletce o nazwie „Cuff” połączonej z jej ramieniem. Gracze wykorzystują moce Freya do poruszania się po rozległych krajobrazach za pomocą mechaniki przemieszczania się przypominającej parkour, rzucania zaklęć na wrogie stworzenia i miejmy nadzieję, że zapobiegną kończącemu się światu kryzysowi zagrażającemu światu Athii.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/forspoken-preorder-guide-get-a-free-steelbook-case/1100-6501457/?ftag=CAD-01-10abi2f