Przenośna zawartość z Modern Warfare 2 do Modern Warfare 3

Fani Call of Duty będą zachwyceni wiadomością, że zawartość nabyta wcześniej w Modern Warfare 2 może zostać przeniesiona do wyczekiwanej kontynuacji, Modern Warfare 3. Activision potwierdziło tę ekscytującą funkcję w poście na blogu na oficjalnej stronie Call of Duty. . Gracze będą mogli przenieść „dużą ilość” wcześniej odblokowanej zawartości, w tym broni, kosmetyków i innych nagród.

Całkowity transfer treści

Przeniesienie zawartości z Modern Warfare 2 do Modern Warfare 3 obejmie większość wcześniej nabytej zawartości. Mogą jednak istnieć wyjątki, w których istnieją różnice w rozgrywce między dwiema grami. Na przykład, jeśli MW3 nie zawiera niektórych pojazdów taktycznych ani śmiercionośnego lub taktycznego wyposażenia, skórki odblokowane dla tych przedmiotów w MW2 nie będą dostępne w MW3. To samo dotyczy muzyki w tle.

Strategia udostępniania treści

To ogłoszenie wydaje się oznaczać początek bardziej ogólnej strategii udostępniania treści w serii Call of Duty. Activision planuje udostępnić całą zawartość zdobytą w Modern Warfare 3 w Warzone począwszy od sezonu 01 nowej gry. Dodatkowo Warzone Mobile zostanie zintegrowane z Warzone i Modern Warfare 3.

„Zamierzamy udostępnić wszystkich operatorów, broń, schematy i sprzęt kosmetyczny, a także zintegrować poziomy graczy, dostęp do przepustki bojowej i postęp broni między tymi grami” – wyjaśnia redaktor w swoim artykule.

Więcej szczegółów w FAQ

Aby dowiedzieć się więcej o procesie przenoszenia zawartości, Activision zamieściło szczegółowe często zadawane pytania towarzyszące dzisiejszemu wpisowi na blogu. To pierwszy raz, gdy taka funkcja jest dostępna w serii Call of Duty, a fani z pewnością mają wiele pytań.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zostało oficjalnie ogłoszone na początku tego tygodnia, potwierdzając plotki, że gra będzie kontynuacją Modern Warfare 2. Chociaż Activision nie ujawniło jeszcze szczegółowych informacji na temat Modern Warfare 3, data premiery jest zaplanowana na 10 listopada Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 i PC.

Źródło: www.eurogamer.net