Monster Hunter Rise: Sunbreak – ogromne rozszerzenie już dostępne!

Monster Hunter Rise: Sunbreak – ogromne rozszerzenie już dostępne!

Monster Hunter Rise: Sunbreak to ogromne rozszerzenie, które teraz jest dostępne na Xbox Series X|S, Xbox One i Windows. Wyrusz w podróż do odległej krainy z różnymi lokalizacjami, poznaj barwną obsadę postaci i wykorzystaj nowe umiejętności łowieckie, walcząc z nowymi potworami.

O czym jest Monster Hunter Rise: Sunbreak?

Monster Hunter Rise: Sunbreak przenosi rozgrywkę z podstawowej wersji gry na wyższy poziom dzięki nowym polowaniom, lokalizacjom, wyzwaniom i przerażającym potworom. Ogromny pakiet treści, w tym trzy wcześniej wydane bezpłatne aktualizacje tytułów, dostępne od pierwszego dnia, a kolejne zostaną dodane późnym latem.

Co zyskujesz dzięki temu rozszerzeniu?

Rozszerzenie oferuje wiele godzin dodatkowej zawartości do i tak już ogromnej gry podstawowej. Nowa historia w odległej krainie, nowe potwory, w tym Trzech Lordów, i wiele innych. Sunbreak dodaje również kilka powracających potworów z poprzednich tytułów z serii, a także nowe lokalizacje do bitwy.

Nowe lokalizacje do bitwy

Będziesz polować na potwory w dwóch nowych lokacjach – Citadeli i Dżungli. Citadela to duża nowa lokacja skupiona wokół majestatycznego starego zamku, a Dżungla to powracająca lokalizacja z poprzednich gier Monster Hunter.

Rozszerzone wrażenia z polowania

Monster Hunter Rise: Sunbreak opiera się na zdolnościach z gry podstawowej, aby dodać jeszcze więcej do twojego zestawu narzędzi. Każdy z 14 typów broni otrzymuje nowe ruchy Silkbind, co pozwala na dalsze dostosowanie stylu gry. Zmieniając zestawy, wykonasz zamianę uników w dowolnym kierunku, co pozwoli ci zachować silną pozycję przeciwko potworowi. Dzięki dodaniu nowych podgatunków i wariantów potworów ogólna lista potworów w Master Rank jest ogromna i zróżnicowana.

Poluj ze swoimi nowymi przyjaciółmi!