Przełożona prezentacja Devolvera została przesunięta na przyszły rok

Firma Devolver Digital niedawno ogłosiła przełożenie kilku swoich gier i zdecydowała się to zrobić w dziwaczny sposób, prezentując specjalną trzyminutową prezentację, uzupełnioną przemową w stylu nindies. W tej prezentacji zwrócono również uwagę na kilka gier, które zostaną wydane zgodnie z planem w tym roku. Chcesz wiedzieć, które gry zostały przesunięte, a które nadal będą dostępne w tym roku? Więc chodźmy.

Dzielny giermek

Na szczycie listy gier przesuniętych do 2024 roku znajduje się The Plucky Squire, porywająca przygoda autorstwa byłego artysty Pokémon, Jamesa Turnera. Ta fascynująca gra subtelnie łączy światy 2D i 3D z ilustracjami z żywej książki z obrazkami, które uciekają i zaczynają siać spustoszenie w prawdziwym świecie.

historia skate’a

Inną intrygującą i niecodzienną grą jest Skate Story autorstwa Sama Enga, w której demon jazdy na deskorolce przemierza podziemny świat stworzony ze „szkła i bólu”, aby połknąć księżyc.

Futbol gniewu

Anger Foot, całkowicie absurdalna strzelanka pierwszoosobowa, w której szybkie kopnięcia są niezbędne do zwycięstwa tak samo jak broń palna, również odkłada rok 2023 na premierę w 2024 r. dla Pepper Grinder, gry platformowej opartej na ćwiczeniach, opracowanej przez Ahr Ech oraz Stick It to the Stickman, roguelike „awantura”, w której kopanie w części intymne, zszywki i piły łańcuchowe są na porządku dziennym, opracowane przez Free Lives.

Ale to wszystko w przypadku opóźnień, co oznacza, że ​​​​wszelkie inne gry z nadchodzącego katalogu Devolver, które nie zostały wymienione powyżej, nie powinny być zbyt odległe. Jak potwierdzono podczas dzisiejszej prezentacji, The Talos Principle 2, Gunbrella, KarmaZoo, Wizard with a Gun i The Cosmic Wheel Sisterhood nadal mają ukazać się w 2023 roku.

Źródło: www.eurogamer.net