Przegląd rozgrywki kampanii Halo Infinite zapowiedziany na jutro, 25 październikaXbox ogłosił, że przegląd rozgrywki kampanii Halo Infinite odbędzie się jutro, 25 października, o 6:00 czasu PT/9:00 ET/14:00 czasu BST.

Xbox udostępnił wiadomości na Twitterze, mówiąc: „Do zobaczenia wkrótce, Spartanie”. Załączony link prowadzi do strony na kanale YouTube Xbox, gdzie jutro będzie miała premierę Halo Infinite — przegląd kampanii.

Na stronie YouTube opis daje nieco więcej informacji na temat tego, czego gracze mogą się spodziewać po premierze Halo Infinite 8 grudnia 2021 r.

„Wygnańcy pokonali siły UNSC i przejęli kontrolę nad tajemniczą Zeta Halo, zagrażając przetrwaniu ludzkości” – czytamy w opisie. „Kiedy cała nadzieja jest stracona, a los ludzkości wisi na włosku, Master Chief powraca, by stawić czoła najbardziej bezwzględnemu wrogowi, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia. Oto świeże spojrzenie na kampanię Halo Infinite, która wprowadza graczy w prawdziwą spartańską wolność na otwarte i pełne przygód doświadczenie Halo już od 8 grudnia 2021 r.”

To będzie nasze pierwsze poważne spojrzenie na kampanię Halo Infinite od czasu jej kontrowersyjnego pokazu na Xbox Games Showcase w lipcu 2020 r. przed premierą Xbox Series X/S. Najnowsza przygoda Master Chiefa miała być tytułem premierowym na konsole nowej generacji Microsoftu, ale gra została opóźniona z powodu odpowiedzi na temat grafiki Halo Infinite i wpływu pandemii COVID-19 na jej harmonogram.

Od tego czasu widzieliśmy mnóstwo trybu wieloosobowego Halo Infinite w postaci filmów z rozgrywki i wielu zapowiedzi technicznych, które pozwalają graczom z całego świata wypróbować Halo Infinite po raz pierwszy. W przeciwieństwie do pierwszego pokazu kampanii, tryb wieloosobowy Halo Infinite został przyjęty dość pozytywnie zarówno przez fanów, jak i krytyków.

„Ma szybkie tempo w swoich meczach, strzelanina jest jednym z najlepszych, w jakie kiedykolwiek grałem, a między moją reakcją jako nowego gracza a reakcją starych graczy Halo z IGN, tryb wieloosobowy Infinite naprawdę wydaje się kształtować do być prawie wszystkim, czego można chcieć od współczesnej gry Halo”, napisała Stella Chung z IGN w swojej recenzji dla wielu graczy.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź konsolę Halo Infinite Xbox Series X i kontroler Elite, funkcje ułatwień dostępu w grze oraz nasze spojrzenie na to, jak opóźnienie Halo Infinite było właściwe, nawet jeśli było bolesne.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Source : https://www.ign.com/articles/halo-infinite-campaign-gameplay-overview-announced-for-tomorrow-october-25