Przedstawiamy Tandem: A Tale of Shadows już dostępny na Xbox One


Tandem: Opowieść o cieniach to innowacyjna platformówka-łamigłówka łącząca dwa różne style rozgrywki i punkty widzenia z dość ponurą atmosferą. Gra eksploruje XIX-wieczną epokę poprzez tajemnicze zniknięcie Thomasa Kane’a, słynnego maga. Emma, ​​nasza główna bohaterka, postanawia sama zbadać sprawę. W drodze do zamku Kane’a natyka się na Fentona, cennego pluszowego misia Thomasa.

Oboje postanawiają znaleźć Thomasa, bez względu na cenę.

Chociaż historia jest naprawdę intrygująca, będziesz musiał zgłębić tę tajemnicę, przechodząc przez każde piętro i poziom zamku. Spotkasz pająki, klaunów, ośmiornice, a nawet duchy! Znajdź inny sposób na pokonanie tych wrogów i dowiedz się, co stało się z Thomasem Kane’em.

zrzut ekranu

Pod względem rozgrywki wcielasz się w dwie postacie, które pomagają sobie nawzajem za pomocą cieni. Dzięki latarni Emmy może rzucić cień, który przyda się Fentonowi do chodzenia. Tandem: Opowieść o cieniach używa dwóch różnych kamer. Jedna kamera jest odgórna, a druga 2D (pozioma). Kamera z góry na dół jest używana, gdy grasz jako Emma, ​​a kamera pozioma jest używana, gdy grasz jako Fenton. Twoja podróż będzie polegać na aktywowaniu dźwigni, unikaniu wrogów, popychaniu przeszkód i innych czynnościach w zależności od tego, na którym piętrze się znajdujesz. Najważniejsze jest zdobycie diamentu na końcu każdego poziomu.

zrzut ekranu

Wejdź do różnych pomieszczeń posiadłości Kane’ów i poznaj unikalne dziwactwa każdego obszaru: ogród pełen pająków, z których musisz się wymknąć, kotłownię z gigantyczną ośmiornicą, kuchnię pełną uroczych małych kropelek i wiele więcej! Ponieważ będziesz regularnie zmieniać postać z Emmy na Fentona, napotkasz wiele różnych łamigłówek, w zależności od obszaru, w którym się znajdujesz.

zrzut ekranu

Mamy nadzieję, że ten przegląd daje wgląd w wyjątkowe doświadczenie pełne dreszczyku emocji, ciekawych zagadek i wiedzy w tajemniczym świecie Tandem: Opowieść o cieniach.

Przygotuj się na niesamowite wrażenia i dołącz do duetu Emmy i Fentona! Tandem: Opowieść o cieniach jest już dostępny na Xbox.

Tandem: Opowieść o cieniach

Xbox Live

Tandem: Opowieść o cieniach

Hatinh Interactive

24,99 USD

Tandem : A Tale of Shadows na nowo definiuje gatunek platformówek z łamigłówkami dzięki unikalnej rozgrywce z widokiem z góry i na bok oraz wyjątkowej estetyce. Pomóż Emmie i pluszowemu misiowi Fentonowi rozwiązać zagadkę zniknięcia słynnego magika Thomasa Kane’a. Wielokrotnie nagradzany Tandem: A Tale of Shadows zawiera pięć pięknych światów inspirowanych stylem wiktoriańskim, inspirowanych twórczością Tima Burtona, Julesa Vernesa i Conana Doyle’a. Gracze muszą ostrożnie przełączać się między widokiem z góry Emmy a poziomym widokiem z boku Fentona, jeśli chcą uciec z tych wymiarów żywi. Gdy duet pokonuje inteligentne przeszkody i groźne horrory, odkrywa wskazówki dotyczące zniknięcia Thomasa, dziwnej rodziny Kane i ich miejsca w tym wszechświecie. Czy Emma i Fenton uciekną z morderczej posiadłości pełnej zwrotów akcji, czy też ich los jest już przesądzony?

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/11/03/tandem-a-tale-of-shadows-on-xbox-one/