Przebudzenie Matrix zostanie wycofane z listy w tym tygodniu


Po zaledwie siedmiu miesiącach premiera Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience zniknie z cyfrowych sklepów konsolowych 9 lipca.

Według strony Matrix Awakens, ci, którzy dodadzą demo techniczne do swojej biblioteki na PlayStation 5 i/lub Xbox Series X, nadal będą mogli uruchomić i bawić się tym doświadczeniem po dacie usunięcia. Oto, co oficjalna strona ma do powiedzenia w tej sprawie:

Nie poznałeś jeszcze The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience? Jeszcze jest czas! Demo techniczne UE5 będzie dostępne w sklepach tylko do 9 lipca. Pobierz je przed tą datą, a nadal będziesz mieć dostęp do wersji demonstracyjnej w przyszłości — lub pobierz ją ponownie, jeśli usuniesz ją z konsoli.

Przebudzenie Matrix zostało po raz pierwszy ogłoszone i udostępnione tego samego wieczoru podczas gali Game Awards w 2021 roku. W demonstracji Unreal Engine 5 od Epic Games występują Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, którzy przedstawiają imponujący silnik graficzny i jak bardzo jego efekty wizualne mogą wyglądać jak prawdziwe. Przebudzenie obejmuje strzelaninę samochodów szynowych w całym mieście, które często wygląda, jakby zostało wyrwane ze srebrnego ekranu, mimo że jest renderowane na miejscu. Demo pozwala następnie wędrować po ogromnym, wstępnie zaludnionym mieście i zmieniać takie rzeczy, jak pora dnia lub natężenie ruchu, aby dostosować to, do czego zdolny jest UE5. To wspaniała wizytówka przyszłości gier, więc jeśli nie pobrałeś jej jeszcze, zechcesz ją sprawdzić przed usunięciem z listy w sobotę.

W tym odcinku New Gameplay Today możesz obejrzeć nas na trasie The Matrix Awakens.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/07/06/the-matrix-awakens-will-be-delisted-this-week