Protokół z Kallisto: Za horrorem


Odkąd zwiastun pojawił się na The Game Awards w 2020 roku, The Callisto Protocol pozostaje jedną z najbardziej oczekiwanych gier, na które nie możemy się doczekać! Wraz z planowaną premierą 2 grudnia 2022 r. mieliśmy ochotę dowiedzieć się więcej za kulisami (i umysłami) twórców gry.

To powiedziawszy, czy jest lepszy sposób na zbadanie tajników terroru z The Callisto Protocol niż zamknięcie całego dokumentu oraz ekskluzywny panel wokół „Mastering Horror”?!

Czego oczekiwać

Część 1 – Opanowanie horroru: Dokumentacja protokołu Callisto

 • Co: 3-częściowe horrory
 • Gdzie: Streaming tutaj na IGN
 • Kiedy: Odcinki ukażą się w różnym czasie;
  • Odc. 1 Brutalność w kinie horroru: 27 paź
  • Odc. 2 Protokół z Kallisto: plan terroru: 3 listopada
  • Odc. 3 Protokół z Kallisto: Człowiek i bezradność: 10 listopada

Część 2 – Protokół z Kallisto: Opanowanie Okrągłego Stołu Horroru

 • Co: Panel moderowany przez Briana Altano z IGN, Glen Schofield i inni mistrzowie horroru
 • Gdzie: Streaming tutaj na IGN i na poniższych kanałach
 • Kiedy: Transmisja na żywo przy okrągłym stole odbędzie się w dniu 17 listopada

Ten specjalny okrągły stół koncentruje się na koncepcji horroru inżynieryjnego w The Callisto Protocol, nadchodzącej grze survival-horror stworzonej przez Glena Schofielda.

W tym panelu moderowanym przez Briana Altano z IGN, Glen Schofield i inni mistrzowie horroru zagłębią się w to, jak brutalność, atmosfera, napięcie, bezradność i ludzkość łączą się, aby stworzyć doświadczenie, które jest większe niż suma jego części. Dyskusja zakończy się światową premierą nowego zwiastuna The Callisto Protocol.

Gdzie streamować

Możesz złapać te specjalne strumienie w dowolnym z poniższych miejsc:

Fani horrorów powinni się dostroić, ponieważ….

Jeśli jesteś fanatykiem horrorów, możesz się zastanawiać, jak profesjonaliści tworzą i tworzą naprawdę przerażające wrażenia i co dzieje się w ich głowach podczas tworzenia gry. (Możesz nawet posunąć się do zastanowienia się nad takimi rzeczami jak „czy twórcy The Callisto Protocol w porządku? Dlaczego ich mózgi tam?”)

Cóż, masz szczęście, ponieważ ci sami twórcy wiedzą, jak sprawić, by ludzie skakali, i opowiedzieli nam o tym, jak to robią. Zaczerpnięte z ich własnych doświadczeń zawodowych w tworzeniu niesamowicie przerażających treści, zanurz się w mózgach tych mistrzów horroru; od projektu tego wszystkiego po strategię wyzwalania emocji, dowiesz się, jak ekipa horrorów wyzwala w nas wszystkich prawdziwy strach.

Dodatkowo, filmy dokumentalne zawierają wielkie nazwiska z horroru, takie jak:

 • Glen Schofield
 • Alec Gillis
 • Bracia Newtonowie
 • Sean Cunningham
 • Robert Kirkman
 • Tom Savini

Co weszło w rozwój, co jest strasznym światłem ich życia, a co według innych ekspertów od horroru sprawia, że ​​gra jest naprawdę przerażająca? To tylko niektóre z wielu myśli i pytań poruszanych w filmach dokumentalnych, gdy wyruszamy w podróż do (przerażających) umysłów twórców The Callisto Protocol.

 1. Odcinek pierwszy: Co napędza strach? Od rozszarpywania potworów po tworzenie obrzydliwych, satysfakcjonujących scen śmierci, zajrzyj za kulisy brutalnej gore, jaką jest horror.
 2. Odcinek drugi: Mistrzowie horroru omawiają znaczenie atmosfery, nastroju i budowania napięcia aby zapalić emocjonalną reakcję gracza. Co oznacza atmosfera i jak została stworzona do gry? Dowiedz się, co sprawia, że ​​ludzie działają i jak klasyczne kino wpływa na przerażające gry do dziś.
 3. Odcinek trzeci: Spodziewaj się dyskusji na temat tego, co oznacza bycie człowiekiem w horrorze, w tym uwalniania emocji bezradności.

Najnowsze wiadomości o protokole Callisto

Więcej polecanych lektur:

Źródło : https://www.ign.com/articles/the-callisto-protocol-horror-interview-panel