Protokół z Kallisto ma osiągnięcie, aby zobaczyć każdą możliwą śmierć


Protokół Callisto zawiera: działka różnych sposobów na śmierć – i nagrodzi cię za to, że zostaniesz ukarany każdym z nich.

Podczas wywiadu dla IGN Japan, deweloper Mark James ujawnił, że tak naprawdę osiągnięciem jest zobaczenie każdej możliwej śmierci, jaką gra ma do zaoferowania.

„W tej chwili pracujemy nad naszymi osiągnięciami i trofeami, i rzeczywiście mamy tam osiągnięcie, aby zobaczyć wszystkie zgony” – powiedział. „Zginiesz w naszej grze. Wiele osób pyta, jak długo trwa gra, i to jak, ile razy umrzesz? Ponadto zmienne są ogromne w sposobie, w jaki atakują ciebie lub atakujesz ich, więc możesz w rzeczywistości umrzeć mniej lub bardziej. Nawet takie rzeczy, jak cofanie się do fanów, to błąd i spowoduje śmierć, będziesz musiał powtórzyć tę sekcję.

The Callisto Protocol to nadchodząca gra survival horror od Glena Schofielda – współtwórcy serii Dead Space. Podobnie jak jego poprzednik, The Callisto Protocol stał się znany ze swoich pomysłowych (i raczej krwawych) sposobów na śmierć, a niedawny zwiastun rozgrywki dał nam wgląd w to, jak krwawy może być.

„Teraz stało się to naszym podpisem” – powiedział James o licznych zgonach w grze. „Na końcu każdego zwiastuna mamy sygnaturową śmierć. Chcemy, abyś widział śmierć nie jako karę, ale jako czas, by dowiedzieć się, co zrobiłeś źle, i trochę żartobliwej rozrywki o tym, jak umierasz.

W Protokole z Kallisto można spotkać wiele makabrycznych stworzeń, gdy więzień Jacob Lee zostaje wciągnięty w sam środek inwazji obcych, ale nie tylko potwory cię zabiją.

„Każdy potwór zabija cię na swój sposób, a zagrożenia środowiskowe są zagrożeniem zarówno dla ciebie, jak i dla wroga. W jednej z naszych przyczep cofnął się do wentylatora, a kiedy wycofujesz się przed potworem, musisz być naprawdę ostrożny, ponieważ te zagrożenia mogą cię zabić tak samo, jak wróg przed tobą.

Protokół Callisto – Gamescom 2022

Na ile różnych sposobów można umrzeć w Protokole z Kallisto? Wiele. Ale łowcy osiągnięć będą musieli samodzielnie ustalić, ile dokładnie.

„W tej chwili nie ujawnimy liczby zgonów” – powiedział James. „Ale myślę, że będziesz musiał ciężko pracować, aby to zrobić”.

Chcesz przeczytać więcej o protokole Callisto? Sprawdź, dlaczego gra to coś więcej niż Dead Space 4 i zobacz, jak gra w akcji w nowym zwiastunie rozgrywki.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : https://www.ign.com/articles/callisto-protocol-achievement-every-possible-death