Prosimy o dotknięcie ogłoszenia Artwork 2 – szczegóły, data premiery i nie tylko!

Zapowiedź kontynuacji „Proszę, dotknij grafiki”: obiecujący zwiastun

Trwają prace nad kontynuacją „Please, Touch the Artwork”, opartej na malowaniu gry logicznej. Deweloper Thomas Waterzooi ogłosił, że druga część, zatytułowana Please, Touch the Artwork 2, skupi się na artyście Jamesie Ensorze i zaoferuje graczom ekscytujący sposób na odkrywanie jego dzieł.

Gra ukaże się „na początku” przyszłego roku. Będziemy Państwa informować, gdy tylko poznamy konkretny termin.

Funkcje Proszę, dotknij grafiki 2

Gdy gra Please, Touch the Artwork 2 będzie dostępna na urządzeniach mobilnych i tabletach (w sklepie Apple Appstore lub Google Play, w zależności od urządzenia) oraz na komputerze PC za pośrednictwem platformy Steam. Według strony przeglądu gry na Steamie zaoferuje ona graczom cztery „unikalne światy”, a także relaksującą, powolną rozgrywkę, odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych, od 12 do 99 lat.

Krótki klip z „Please, Touch the Artwork 2” możecie zobaczyć na powyższym filmie.

Opinia krytyka

Nasz Donlan był szczególnie zachwycony pierwszą grą „Please, Touch the Artwork”, która została wydana w zeszłym roku i wystawiła jej świetne recenzje w recenzji Eurogamer.

„Ta gra bawi się farbami, ale uczyniła mnie też malarzem” – napisał. „To uratowało go z listy artystów, przy których czuję się trochę głupio”.

„I za to jestem mu bardzo wdzięczny. »

Źródło obrazu: Thomas Waterzooi

Źródło: www.eurogamer.net