Problemy z połączeniem w Palworld: czy łatka pogorszyła sytuację?

Palworld: Problemy z połączeniem serwerów

Jeśli podczas próby połączenia się z serwerami Palworld w ten weekend pojawia się niekończący się ekran ładowania, nie jesteś sam.

Oficjalny Palworld

Recenzja wczesnego dostępu PALWORLD: czy warto?

Nieograniczone problemy z ładowaniem

„Po ostatniej łatce wiele połączeń działa jednocześnie, co powoduje zatory w dostępie” – wyjaśnił zespół w oświadczeniu.

„Przepraszamy za niedogodności, ale proszę poczekać chwilę przed próbą połączenia się z serwerami. »

Po przeprosinach graczy i podziękowaniu za zrozumienie, Pocketpair potwierdził, że serwery dla jednego gracza, w trybie współpracy i prywatne powinny pozostać „względnie” wolne od problemów z połączeniem. Na ten moment nie zaproponowano żadnego ostatecznego rozwiązania, a niektórzy gracze zgłaszali ciągłe problemy, nawet w mniej ruchliwych porach.

Badanie praw własności intelektualnej

Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia firma Pokémon Company wydała oświadczenie potwierdzające, że obecnie „bada”, czy niezwykle udana gra firmy Pocketpair, Palworld, naruszyła jej prawa własności intelektualnej.

Nie zmniejszyło to jednak entuzjazmu graczy wobec Palworld. Rzeczywiście, w ubiegły piątek liczba jednoczesnych graczy w Palworld na Steamie po raz pierwszy przekroczyła dwa miliony, co uczyniło Palworld drugą najpopularniejszą grą wszechczasów na Steamie, po PUBG.

Palworld również po raz kolejny pobił swój własny rekord w liczbie jednoczesnych graczy wczoraj (sobota 27), osiągając nowy szczyt wynoszący 2 101 867 graczy online.

Twórca Gears of War, Cliff „CliffyB” Bleszinski, twierdzi, że niesamowity sukces Palworld „w pewnym sensie potwierdza” propozycję, którą przedstawił firmie Epic „wiele lat temu”.

Źródło: www.eurogamer.net